Zmieniamy się dla was na nowy rok

Bytomski.pl będzie zamknięty przez dwa dni. W tym czasie nasz portal zostanie przeniesiony na zupełnie nową infrastrukturę, która sprawi, że jeszcze więcej ludzi będzie mogło nas odwiedzać, a system będzie lepiej działać.

Byt bytomski w budowie serwery

Kiedy 5 lat temu Bytomski.pl stanął na obecnym serwerze sądziliśmy, że jego parametry będą nam wystarczać na bardzo długo. Dziś jednak nasz portal jest o wiele popularniejszy, niż w 2013 roku. Bywają momenty, gdy jednocześnie wchodzi na niego tak dużo ludzi, że maszyna nie wytrzymuje obciążenia i wielu internautów nie może się na niego dostać. Z tego względu podjęliśmy decyzję o przeniesieniu Bytomski.pl na nowe serwery.

Będzie to wymagające przedsięwzięcie, dlatego portal zostanie wyłączony na dwa dni: 31 grudnia i 1 stycznia. Większość z Was będzie się wtedy przygotowywać do sylwestrowej zabawy, a później po niej odpoczywać, dlatego uznaliśmy, że przerwa w tym terminie będzie najmniej bolesna :).

Wraz z nowym rokiem wejdziecie na nowy Bytomski.pl. Oprócz szybszej maszyny i nowego oprogramowania zapewnimy też większe bezpieczeństwo Waszych danych. Pojawią się także różne nowości. Będziemy wprowadzać je stopniowo, aby zapewnić stabilne działanie wszystkich funkcjonalności. Zawczasu przepraszamy za ewentualne usterki. Mamy nadzieję, że nam je wybaczycie, bo zmieniamy się po to, aby Bytomski.pl był jeszcze lepszy.

Do zobaczenia w nowym roku!

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytom pomoc dla Ukrainy

Bytomianie pomagają Ukraińcom

Pojemnik na odpady Bytom

Ponad milion kary dla Bytomia za słabą segregację odpadów

Prof. Tomasz Pietrzykowski

„Bytomiu, patrz uważnie, co się stało w Nikiszowcu”

Remont EC Szombierki dofinansowany z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji?

Remont EC Szombierki dofinansowany z funduszu UE?

Oczyszczalnia bobrek

Oczyszczalnia do likwidacji. Zastąpi ją przepompownia

Bytom nowe wiaty przystankowe

Nowe wiaty przystankowe w Bytomiu. Gdzie stanęły?

Kontrola obowiązku noszenia maseczek w Katowicach

Bytomianin dziękuje policjantom i strażnikom miejskim