Dawid Podsiadło w Bytomiu! W piątek rusza sprzedaż biletów

Takich koncertów mieszkańcom Bytomia brakuje. W maju do naszego miasta przyjedzie jedna z największych gwiazd polskiej muzyki. Zainteresowanie jest ogromne.

Byt 44303581 2138047402896564 2363408159529238528 o

Dawid Podsiadło w tym roku będzie kontynuować trasę koncertową "Wielkomiejski Tour". Przed nim kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, a na liście znalazł się Bytom. Popularny muzyk zawita do nas 14 maja.

Koncert odbędzie się w sali Bytomskiego Centrum Kultury. Biletów będzie niewiele, a ich sprzedaż ruszy w piątek 11 stycznia o godzinie 12. Prowadzona będzie jedynie online na stronie http://goodtaste.pl/koncert/dawid-podsiadlo-bytom/. Radzimy nie odkładać tego na potem. Już teraz na Facebooku wydarzeniem interesuje się ponad dwa tysiące ludzi.

Wielkie zainteresowanie nie dziwi, bo Podsiadło obecnie jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Jego kariera nabrała rozpędu po udziale w programie "X Factor". Od tamtej pory wydał trzy płyty i ma mnóstwo fanów.

Tegoroczna trasa koncertowa promuje jego najnowszy album "Małomiasteczkowy". Wystarczył tydzień po premierze, by płyta sprzedała się w ponad 30 tys. egzemplarzach i okryła się platyną.

fot. Facebook/Dawid Podsiadło

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Nergal i Roman Kostrzewski

Największe gwiazdy metalu wspominają Romana Kostrzewskiego

Artur Rojek

Artur Rojek wystąpi w Bytomiu, w Beceku, 5 listopada

Byt opera slaska1

Opera Śląska otrzymała pięć nominacji do...

Byt graffiti w tunelu 12

Streetart w tunelu [ZDJĘCIA]

Byt fotko

Opera Śląska podpisała umowę na modernizację

Byt audience 868074 1280 1

Kaj się bawić 6 – 8 marca?

Byt lokal na kulture 2

Startuje druga edycja „lokalu na kulturę”