Zaginęła. Od 2 tygodni nie ma z nią kontaktu

Od wielu dni rodzina wraz z Policją usilnie poszukują zaginionej mieszkanki Bytomia. Ponad dwa tygodnie temu urwał się z nią kontakt i dotąd nie wiadomo gdzie przebywa.

Byt zaginela anita knop

Jak podaje Policja, Anita Knop w piątek, 11 stycznia wyszła z domu rodziców przy ul. Wyzwolenia w Świętochłowicach i od tamtej pory nie ma z nią kontaktu. Następnego dnia miała odwiedzić rodziców i babcię, lecz w końcu nie dotarła na to spotkanie. Ostatni raz rozmawiano z nią przez telefon w dniu zaginięcia około godziny 20:00, gdy czekała w Świętochłowicach na tramwaj do Bytomia. Od tej chwili minęły już przeszło dwa tygodnie. W tym czasie nie kontaktowała się z nikim telefonicznie, ani nie logowała się na portale społecznościowe.

Anita Knop jest szczupłą 31-latką średniego wzrostu (160-165 cm). Ma ciemne włosy z lekkimi jasnymi pasemkami, brązowe oczy, ubytki w uzębieniu, natomiast na lewym policzku posiada blizny po szwach operacyjnych powstałe w dzieciństwie. W dniu zaginięcia była ubrana w czarną kurtkę, niebieskie jeansy i ciemne kozaki z futerkiem.

anita knop

Rodzina i Policja proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionej 31-latki. Osoby posiadające informacje o jej miejscu pobytu mogą kontaktować się z dyżurnym Komendy Miejskiej policji w Bytomiu, tel. 32 388 82 55, lub z najbliższą jednostką policji oraz korzystać z numerów alarmowych 997 i 112.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Wypadek na ul. Strzelców Bytomskich

Kobieta przebiegała przez jezdnię i wpadła pod autobus

Bonnie i Clyde z Bytomia

Para nastolatków próbowała ukraść odzież w markecie

Policja szombierki

Będzie przeprowadzka komisariatu w Szombierkach

Skradzione elektronarzedzia

Policjanci odzyskali elektronarzędzia

Kolizja Piekarska

Samochód wjechał w stary tramwaj na Piekarskiej w Bytomiu

Kolizja w Bytomiu

"Złombol" wylądował na boku i zablokował drogę

Las (zdjęcie ilustracyjne)

Rodzice urządzili nastolatkowi marsz na orientację. Zaginął