Znamy datę Dni Bytomia 2019! Od ciebie zależy, kto w nich wystąpi

Tegoroczne Dni Bytomia będą wyjątkowe. To sami mieszkańcy zdecydują, jacy artyści wystąpią. Wystarczy wytypować swoje kandydata.

Byt dni bytomia 004

W ostatnich latach Dni Bytomia straciły swój dawny prestiż. Mieszkańcy wielokrotnie narzekali na repertuar, który nie wpisywał się w ich gusta. Dlatego tym razem sami zdecydujemy, którzy artyści otrzymają zaproszenie na imprezę, która odbędzie 22 i 23 czerwca.

Wystarczy wejść na stron internetową dedykowaną tej imprezie, którą znajdziemy TUTAJ. Następnie wybieramy zakładkę "wybierz artystę". Tam znajdziemy dwie kategorie - ogólnokrajowe gwiazdy oraz lokalni artyści. W każdej z nich możemy oddać jeden głos.

W pierwszej grupie znajdziemy same gwiazdy polskiej muzyki i to z różnych gatunków muzycznych. Agnieszka Chylińska, Cleo, Coma, Ich Troje, Kamil Bednarek, Shazza, a może Weekend? To zaledwie niewielka część z 57 propozycji.

Lista lokalnych artystów jest krótsza, bo zawiera 17 pozycji. Są Bezimienni, Chaos, Marek Makaron Motyka, czy Te!Skapsie.

Każdy może oddać tylko po jednym głosie w każdej kategorii. Mieszkańcy muszą podać swoje imię, nazwisko i datę urodzenia. Artyści z największą liczbą głosów otrzymają zaproszenie na Dni Bytomia.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

IMG 1382

Piękne ptaki w obiektywie Karola Walasa z Bytomia

Cechownia kopalni Rozbark. Bytom („Perła w koronie”)

Śląskie miasta w filmach Kazimierza Kutza (GALERIA)

Organy koscielne

Spontaniczny koncert kameralny na bytomskiej Małgorzatce

Byt maciej goryl

Śląsk to magiczna i fotogeniczna kraina - mówi...

Byt asid szyb krystyna

Muzyka elektroniczna przy Szybie Krystyna. ASID...

Byt admission 2974645 1280

BCKino powraca! Tym razem w wersji online

Byt napojmilosny2

Namiętności, intrygi i humor – w wiosennym...