Zobacz spot TVN Turbo nakręcony w EC Szombierki

W industrialnej scenerii kompleksu Elektrociepłowni Szombierki stacja TVN Turbo nakręciła swój wiosenny spot ramówkowy. Twórcy świetnie wykorzystali specyfikę bytomskiego zabytku. Sami zobaczcie!

Byt 5da95b62 a341 4692 9528 63c35986b39f

Wraz z początkiem stycznia na terenie EC Szombierki pojawili się filmowcy i gwiazdy kanału telewizyjnego TVN Turbo, a razem z nimi wspaniałe samochody sportowe i pojazdy militarne. Zdjęcia były realizowane na kilku poziomach naszej Industrialnej Katedry. Większość ujęć nagrano przy użyciu drona, który przemknął przez wnętrza zakładu przedstawiając bohaterów kolejnych programów ("Klimek kontra Duda", "Nowy gadżet", "Raport Turbo", "Automaniak", "Wojny samochodowe", "Służba Więzienna", "Służby ratownicze") i uchwycił na zewnątrz luksusowy samochód Alpine A110 prowadzony przez Patryka Mikiciuka, znanego dziennikarza motoryzacyjnego.

- W spocie, który promuje ramówkę naszej stacji na wiosnę 2019 roku można zobaczyć zarówno tych, którzy niezmiennie od lat reprezentują TVN Turbo, jak i kilka zupełnie nowych twarzy - informuje kanał w komunikacie na swojej stronie internetowej. Film trwa zaledwie 45 sekund, ale całość za sprawą "latającej kamery", buchającej pary, ognia i iskier jest bardzo dynamiczna i przyjemna dla oka.

W spocie wykorzystano utwór "Somebody's Watching Me" grupy Rockwell. Kończy go scena z dronem roztrzaskującym się o filar elektrociepłowni i hasłem stacji "Odpal TVN Turbo".

fot. TVN Turbo

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Nagrywanie filmu "Dziennik z wycieczki do Budapesztu"

Filmowcy wracają do Bytomia na dwa dni. Tu ich spotkacie

Impreza Geschichte w bytomskiej poczcie

Techno przyjęło się w zabytkowej poczcie

Byt La Rondine

Nowy sezon artystyczny w Operze Śląskiej

Byt sala kinowa gloria

Cinema City wciąż zamknięte. BCKino znów działa

Byt waskotorowka peron bytom

Kolejny piknik z wąskotorówką przed nami!

Byt ballet pose 1725207 1280

TańczMY z Teatrem Rozbark!

Byt audience 1867983 1280

Kaj się bawić 31 stycznia – 1 lutego?