Bytomski.pl rozpoczyna współpracę z WP!

Grupa Wirtualna Polska nawiązała współpracę z Bytomski.pl. Od teraz nasz serwis będzie dostarczać treści lokalne dla jednego z najpopularniejszych portali horyzontalnych w Polsce!

Byt wp i bytomski

Według danych badania Gemius PBI Grupa Wirtualna Polska stanowi drugą największą siłę w polskim internecie. Pod względem zasięgu ustępuje tylko Google i jest przed Facebookiem. Należące do niej WP to pierwszy polski portal internetowy. Działa nieprzerwanie od 1995 roku. Dziś zajmuje pierwsze miejsce wśród portali horyzontalnych pod względem ruchu mobilnego i drugie miejsce na komputerach i laptopach. Miesięcznie odwiedza go ok. 11 milionów internautów.

WP na swojej stronie głównej prowadzi przegląd wiadomości lokalnych dostarczanych przez współpracujące z portalem czołowe serwisy miejskie. Właśnie do tego grona dołączył Bytomski.pl. Od dziś internauci wchodzący na WP.pl mogą czytać przygotowane przez nas newsy dotyczące bieżących wydarzeń w naszym mieście. W tym celu wystarczy wybrać Bytom w sekcji "Wiadomości lokalne".

wp wiadomosci lokalne m

Współpraca z Wirtualną Polską jest potwierdzeniem silnej pozycji Bytomski.pl. Nasz portal i gazeta są dziś głównym źródłem informacji dla mieszkańców miasta. Od kilku lat popularność naszego serwisu systematycznie rośnie, dlatego rokrocznie możemy świętować osiągnięcie rekordowych wyników. Tylko w lutym Bytomski.pl odwiedziło aż 62,7 tys. użytkowników, którzy wygenerowali 273,3 tys. odsłon. Pod tym względem jesteśmy absolutnym liderem. Teraz, dzięki współpracy z WP.pl będziemy mogli dotrzeć do jeszcze większej rzeszy odbiorców.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Janusz Michałek KSSE Musimy porozmawiac o Bytomiu

„Architektura i mieszczańskość Bytomia to atut... biznesowy”

Bytom Zderzenie tramwaju z samochodem osobowym

Zderzenie samochodu osobowego i tramwaju w Bytomiu

Henryk Mercik

"Są takie obiekty, którymi nie godzi się handlować"

EC Szombierki / Piotr Grochowski

Arche zamierza wyremontować EC Szombierki w trzy lata

Orszak Trzech Króli w Bytomiu

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Bytomia

MZDiM

Psychiczne i fizyczne znęcanie w bytomskim MZDiM?

243031991 560939268531171 6002739237003241243 n

Będą pomiary natężenia ruchu na ulicy Miarki i sąsiednich