Znajdź klucz do szczęścia w Atrium Plejada

W Atrium Plejada wkrótce zrobi się wiosennie. Wraz z początkiem wiosny startuje akcja „Klucz do szczęścia”, która przyniesie dużo emocji i mnóstwo nagród. Do wygrania są karty przedpłacone, biżuteria i kosze pełne słodyczy.

Byt plejada klucz do szczescia

Na powitanie kalendarzowej wiosny Atrium Plejada organizuje akcję dla klientów „Klucz do szczęścia”. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które w dniach 18-22 marca br. zrobią zakupy za min. 150 zł (na maksymalnie dwóch paragonach) w sklepach centrum. Nagrodami są karty przedpłacone o wartości 50 złotych, a każdego dnia trwania akcji 100 pierwszych uczestników otrzyma bransoletki z wiosenną zawieszką.

Wielki finał akcji odbędzie się 23 marca. W rywalizacji o nagrodę główną będą mogły wziąć osoby, które w tym dniu zrobią zakupy za minimum 50 złotych (na jednym paragonie). Zadaniem konkursowym będzie odgadnięcie liczby kluczy w szklanej kuli, a zwycięzca otrzyma dostęp do jednego z sejfów z nagrodami o wartości 350 złotych. Do wygrania są biżuteria damska, męskie spinki do mankietów i kosze słodyczy. Dodatkowo sobotnie zakupy i sprawunki uprzyjemnią w tym dniu koncert pianisty i występy artystyczne.

- Początek nowego sezonu to świetny moment, by dokonać przeglądu szafy i uzupełnić garderobę o ubrania, buty czy dodatki z wiosennych propozycji. A przy okazji zakupów warto wziąć udział w organizowanym przez nas konkursie. Można w nim zdobyć wartościowe nagrody i karty przedpłacone do zrealizowania w sklepach centrum - mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

Akcja „Klucz do szczęścia” w Atrium Plejada odbędzie się w dniach 18-23 marca br. w godzinach 11:00-19:00. Więcej szczegółów na temat akcji oraz oferty centrum można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-plejada.pl.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Przejazdy grupowe fb

W grupie raźniej! specjalna taryfy Kolei Śląskich dla grup

Schody z granitu czy z drewna? Sprawdź najgorętsze trendy na kolejny rok!

Schody z granitu czy z drewna? trendy na kolejny rok!

Główne shutterstock 1643993206

Jaki prezent na 18 urodziny wybrać - najlepsze propozycje

BIUSTONOSZ AV 1916 CZARNY3

Jak dobrać biustonosz? To proste, z pomocą brafitterki!

Koleje Śląskie

EN76-007 po wykonanej naprawie rewizyjnej P4 wraca na Śląsk!

Superprezenty zdjęcie główne

SuperPrezenty.pl organizują zbiórkę dla Ukrainy