Znajdź klucz do szczęścia w Atrium Plejada

W Atrium Plejada wkrótce zrobi się wiosennie. Wraz z początkiem wiosny startuje akcja „Klucz do szczęścia”, która przyniesie dużo emocji i mnóstwo nagród. Do wygrania są karty przedpłacone, biżuteria i kosze pełne słodyczy.

Byt plejada klucz do szczescia

Na powitanie kalendarzowej wiosny Atrium Plejada organizuje akcję dla klientów „Klucz do szczęścia”. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które w dniach 18-22 marca br. zrobią zakupy za min. 150 zł (na maksymalnie dwóch paragonach) w sklepach centrum. Nagrodami są karty przedpłacone o wartości 50 złotych, a każdego dnia trwania akcji 100 pierwszych uczestników otrzyma bransoletki z wiosenną zawieszką.

Wielki finał akcji odbędzie się 23 marca. W rywalizacji o nagrodę główną będą mogły wziąć osoby, które w tym dniu zrobią zakupy za minimum 50 złotych (na jednym paragonie). Zadaniem konkursowym będzie odgadnięcie liczby kluczy w szklanej kuli, a zwycięzca otrzyma dostęp do jednego z sejfów z nagrodami o wartości 350 złotych. Do wygrania są biżuteria damska, męskie spinki do mankietów i kosze słodyczy. Dodatkowo sobotnie zakupy i sprawunki uprzyjemnią w tym dniu koncert pianisty i występy artystyczne.

- Początek nowego sezonu to świetny moment, by dokonać przeglądu szafy i uzupełnić garderobę o ubrania, buty czy dodatki z wiosennych propozycji. A przy okazji zakupów warto wziąć udział w organizowanym przez nas konkursie. Można w nim zdobyć wartościowe nagrody i karty przedpłacone do zrealizowania w sklepach centrum - mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

Akcja „Klucz do szczęścia” w Atrium Plejada odbędzie się w dniach 18-23 marca br. w godzinach 11:00-19:00. Więcej szczegółów na temat akcji oraz oferty centrum można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-plejada.pl.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Kalkulator Ubezpieczeń bytomski pl

Kalkulator ubezpieczeń na życie bez danych osobowych

Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego

Czy dodatkowe szkolenia są przydatne w znalezieniu pracy?

Pszok zdjęcie główne 21 03 2022

Wiosenne porządki? BPK ma receptę na uciążliwe odpady. PSZOK

DSC03450

Znów wędrujemy. Roztańczony spacerownik po Bytomiu

Matrix media top7 glowne

TOP 7 produktów na Mikołajki 2021 dla dziewczyn

Licznik wody legalizacja

Legalizacja wodomierzy - co musisz wiedzieć?