2 lata współpracy Macieja Wróblewskiego z "Galerią Fryzur" w Bytomiu

Mijają prawie 2 lata od kiedy „Galeria Fryzur Dorota Rzepkowska-Jarmolińska” zaczęła współpracę z Maciejem Wróblewskim! Jest tu ktoś kto nie słyszał o Maćku? Wydaje nam się, że nie.

Byt galeria fryzur1

Mimo to powiedzmy kim on jest. Maciej jest znanym stylistą gwiazd. Dba o fryzury takich osób jak: Paris Hilton, Olivier Janiak, Maja Sablewska, Patrycja Kazadi, Maciej Zakościelny, Marcelina Zawadzka i wiele, wiele innych.

galeria fryzur3

Ponadto zdolności fryzjerskie Macieja mogliśmy zobaczyć w programie „Projekt Lady TVN” i „The Voice Kids”, „Dance Dance Dance TVP”, „Maja Sablewska od stylu”, „Afera fryzjera”.

galeria fryzur2

Już powiedzieliśmy kim jest Maciej Wróblewski, ale jaki związek ma tak znany stylista z Galerią Fryzur z Bytomia? Maciek jest polskim ambasadorem produktów marki Gold, na których pracuje „Galeria Fryzur Dorota Rzepkowska-Jarmolińska” mieszcząca się przy ul. Podgórnej 4 w Bytomiu. Są to produkty wegańskie, nie zawierają amoniaku, p-fenylenodiaminy (PPD) ani rezorcyny. Linia GOLD PREMIUM HAIR COLOURS to odżywcze produkty do koloryzacji włosów wzbogacone czystymi olejkami organicznymi z nasion arganowca i perły prerii o wyjątkowych właściwościach antyoksydacyjnych i nawilżających.

galeria fryzur4

Maciej Wróblewski jest opiekunem „Galerii Fryzur”, także jest bardzo prawdopodobne, że i ty go tam spotkasz. W grudniu 2018 roku Maciek odwiedził Galerię i jak zdradza właścicielka salonu, już niebawem przyjedzie tu znowu. Załoga „Galerii Fryzur” regularnie korzysta ze szkoleń w Akademii Fryzjerskiej Macieja Wróblewskiego w Żyrardowie. Jeśli chcesz żeby o wasze włosy zadbała najlepiej wykfalifikowana kadra przez Macieja Wróblewskiego, to nie czekaj długo! Swój termin możesz zarezerwować dzwoniąc pod numer telefonu: 32 281 84 58 lub pisząc przez fanpage strony: https://m.facebook.com/galeriafryzurbytom/

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

E1 GOKART zdjęcie główne

Pomysł na wakacyjne atrakcje dla dzieci i dorosłych!

Elektronik Bytom 3

Ósmoklasiści powinni poznać bytomski Elektronik!

Zbm tbs iok

ZBM-TBS serwis IOK

Mural upamiętniający Stanisława Lema w Katowicach Szopienicach

Zostań wizjonerem jak Stanisław Lem i zobacz CosmoCaixa

Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Wieżowce na Witczaka ocieplone. BSM nie zwalnia tempa

Górnik Zabrze Wisła Kraków

Górnik Zabrze vs Wisła Kraków – zapowiedź!