Tajemnicze zatrzymanie na ul. Konstytucji

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, w środę, 3 kwietnia, na ulicy Konstytucji w Bytomiu zatrzymano kierowcę, który przewoził trzy duże zbiorniki z podejrzaną substancją. Co to było? Tego policja jeszcze nie ujawnia. Ale to nie jedyne niewiadome w tej sprawie.

Byt opona

Zatrzymania samochodu dokonała bytomska policja, ale sprawę przejęli mundurowi z Zabrza. Policjanci z Bytomia nie komentują zdarzenia, a po informacje odsyłają do zabrzańskiej komendy.

Tymczasem sierż. szt. Agnieszka Żyłka, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu potwierdza, że wczoraj na ulicy Konstytucji w Bytomiu faktycznie doszło do zatrzymania pojazdu, jednakże nie zdradza żadnych szczegółów. Podkreśla, że sprawa jest rozwojowa, a oficjalny komunikat zostanie wydany później.

Informację tę potwierdza także rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Bytomiu, zastrzegając, że strażacy nie pobierali żadnych próbek do badania. Co pozwala sądzić, że zdarzenie może mieć związek ze składowiskiem odpadów na Bobrku.

Z nieoficjalnych źródeł udało się ustalić, że pojazd trafił na policyjny parking. Co przewoził? Tego policja jeszcze nie ujawnia.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Wypadek na ul. Strzelców Bytomskich

Kobieta przebiegała przez jezdnię i wpadła pod autobus

Projekt bez tytułu 59

„Lewe” podłączenia do prądu zlikwidowane

Narkotyki

Ukrywała amfetaminę w mieszkaniu

Narkotyki Bytom

Dilerzy narkotykowi z Bytomia zatrzymani. Jeden ma 66 lat

Dzielnicowy Dariusz Babula z Bytomia

Dzielnicowy z Bytomia uratował życie choremu na COVID-19

Pożar, Bytom Stolarzowice

Pożar w Bytomiu. Palą się 4 samochody ciężarowe

Byt ddddd

Wypadek na Karola Miarki. Ogromne utrudnienia w...