Upiększyć Święta Wielkanocne

Wielkanoc to jedno z najważniejszych świąt w polskim kalendarzu, dlatego powinno mieć odpowiednią oprawę. Pracownicy A&J Partners razem z przedszkolakami przygotowali piękne ozdoby, którymi zostaną wspaniale udekorowane bytomskie domy.

Byt warsztaty przedszkole luzycka

A&J Partners od lat aktywnie wspiera wiele cennych inicjatyw społecznych w Bytomiu i okolicach. Wszędzie, gdzie dzieje się coś ciekawego, tam można spotkać przedstawicieli firmy. Oni żadnej pracy się nie boją. Jak trzeba, to zakasają rękawy, aby uszyć kilkaset (!) onkochust dla dzieci ze szpitala onkologicznego, rozdadzą przepyszne ciasteczka przechodniom na ulicy Dworcowej, czy pomogą pobić kolejny rekord w zbiórce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tym razem firma postanowiła odwiedzić już dwa bytomskie przedszkola: nr 14 przy ul. Prokopa oraz nr 59 przy ul. Łużyckiej, a kolejne już niebawem. Załoga A&J Partners przeprowadziła w nich kreatywne warsztaty tworzenia ozdób świątecznych. Było dużo śmiechu, zabawy, a efekty prac przeszły najśmielsze oczekiwania. Kartki i koszyczki stworzone przez dzieci są przepiękne. Ich rodzice mogą być dumni ze swoich pociech.

- Niesamowite zainteresowanie oraz wspaniały odbiór tej akcji zarówno przez dzieci, jak i dorosłych dodały nam skrzydeł. Dziękujemy za wspólny czas - mówi jedna z pań z A&J Partners. - Było przemiło dlatego postanowiliśmy pójść o krok dalej. Chcemy zaprosić wszystkich lubiących fajną atmosferę na wielopokoleniowe warsztaty - dodaje.

Podobne zajęcia zostaną przeprowadzone jeszcze 11 kwietnia o godzinie 11.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7. Warsztaty połączą ze sobą starszych i młodszych, ponieważ wezmą w nich udział dzieci i seniorzy. Obie grupy razem przygotują kolejne wspaniałe ozdoby na tegoroczne Święta Wielkanocne. Na uczestników będą czekać napoje oraz pyszny poczęstunek. Udział w zajęciach jest bezpłatny i może wziąć w nich udział każdy chętny.

W trakcie warsztatów będzie można przy okazji porozmawiać z przedstawicielami A&J Partners o pracy w Niemczech w charakterze opiekuna osób starszych. W gronie uczestników wydarzenia będzie także jedna z opiekunek, która od kilkunastu lat współpracuje z bytomską agencją, dlatego może fachowo odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania.

Szczegółowe informacje na temat warsztatów można uzyskać w siedzibie A&J Partners w Bytomiu przy ul. Dworcowej 25 oraz pod numerami telefonów 32 395 88 83 i 660 509 081.

www.ajpartners.pl

warsztaty wielkanocne aj partners

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Ośrodek Wczasowy Kłos

Odpoczynek w górskiej scenerii? Kierunek Wisła!

Infrastruktura cieplownicza pec

Unijne inwestycje PEC-u w 2022 roku

Planetarium Śląskie 3

Planetarium – Śląski Park Nauki. Niebo nie jest granicą

Hokejowe Mistrzostwa Świata Tychy

W Tychach Polacy zagrają w Hokejowych Mistrzostwach Świata

Samochody Elektryczne BPK

Trzy samochody elektryczne w BPK

IMG 6018

Koleje Śląskie nagrodzone - V Gala Kultury Bezpieczeństwa