Upiększyć Święta Wielkanocne

Wielkanoc to jedno z najważniejszych świąt w polskim kalendarzu, dlatego powinno mieć odpowiednią oprawę. Pracownicy A&J Partners razem z przedszkolakami przygotowali piękne ozdoby, którymi zostaną wspaniale udekorowane bytomskie domy.

Byt warsztaty przedszkole luzycka

A&J Partners od lat aktywnie wspiera wiele cennych inicjatyw społecznych w Bytomiu i okolicach. Wszędzie, gdzie dzieje się coś ciekawego, tam można spotkać przedstawicieli firmy. Oni żadnej pracy się nie boją. Jak trzeba, to zakasają rękawy, aby uszyć kilkaset (!) onkochust dla dzieci ze szpitala onkologicznego, rozdadzą przepyszne ciasteczka przechodniom na ulicy Dworcowej, czy pomogą pobić kolejny rekord w zbiórce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tym razem firma postanowiła odwiedzić już dwa bytomskie przedszkola: nr 14 przy ul. Prokopa oraz nr 59 przy ul. Łużyckiej, a kolejne już niebawem. Załoga A&J Partners przeprowadziła w nich kreatywne warsztaty tworzenia ozdób świątecznych. Było dużo śmiechu, zabawy, a efekty prac przeszły najśmielsze oczekiwania. Kartki i koszyczki stworzone przez dzieci są przepiękne. Ich rodzice mogą być dumni ze swoich pociech.

- Niesamowite zainteresowanie oraz wspaniały odbiór tej akcji zarówno przez dzieci, jak i dorosłych dodały nam skrzydeł. Dziękujemy za wspólny czas - mówi jedna z pań z A&J Partners. - Było przemiło dlatego postanowiliśmy pójść o krok dalej. Chcemy zaprosić wszystkich lubiących fajną atmosferę na wielopokoleniowe warsztaty - dodaje.

Podobne zajęcia zostaną przeprowadzone jeszcze 11 kwietnia o godzinie 11.00 w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7. Warsztaty połączą ze sobą starszych i młodszych, ponieważ wezmą w nich udział dzieci i seniorzy. Obie grupy razem przygotują kolejne wspaniałe ozdoby na tegoroczne Święta Wielkanocne. Na uczestników będą czekać napoje oraz pyszny poczęstunek. Udział w zajęciach jest bezpłatny i może wziąć w nich udział każdy chętny.

W trakcie warsztatów będzie można przy okazji porozmawiać z przedstawicielami A&J Partners o pracy w Niemczech w charakterze opiekuna osób starszych. W gronie uczestników wydarzenia będzie także jedna z opiekunek, która od kilkunastu lat współpracuje z bytomską agencją, dlatego może fachowo odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania.

Szczegółowe informacje na temat warsztatów można uzyskać w siedzibie A&J Partners w Bytomiu przy ul. Dworcowej 25 oraz pod numerami telefonów 32 395 88 83 i 660 509 081.

www.ajpartners.pl

warsztaty wielkanocne aj partners

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Zalew arkadia

Suwałki – miasto o różnych obliczach, które warto poznać!

Etnografia Pałuk Muzeum w Magistracie

Dlaczego warto odwiedzić Muzeum Ziemi Pałuckiej w Żninie?

Rabka Zdrój 5

Rabka-Zdrój – miasto na cztery pory roku, dla każdego!

Solantis zdjęcie główne

Niezwykłe przedszkole w Świętochłowicach, poznaj Solantis!

Zdjęcie Główne

Botaniczna Park – osiedle inne niż wszystkie

20210914172238 g9baeecfb0907aae92bf144643d2a22db913659f48fb07feccd2bc6826c35d4a59e8200af6dc60d2a2e96ad8b648a364217a4bec03de6efa7084e19e60c4af90b 640 jpg

Supergrosz.pl – szybkie pożyczki ratalne