Z miłości do wszystkich żywych istot

Cechą osób zawodowo zajmujących się opieką jest wrażliwość na problemy innych żywych istot. Dlatego agencja A&J Partners nie tylko wspiera osoby starsze w ich codziennym funkcjonowaniu, ale także bezdomne zwierzęta.

Byt psitul aj partners

Czworonogi są z nami na dobre i na złe. Darzą ludzi bezgraniczną miłością. Nierzadko są traktowane, jak kolejny członek rodziny. Niestety nie wszystkie zwierzaki mają tyle szczęścia. Wiele z nich żyje przez długie lata w schroniskach, z tęsknotą patrząc każdego dnia na świat za kratami.

Załoga A&J Partners postanowiła pomóc psiakom i kotom ze ośrodka Psitulmnie w Zabrzu. W tym celu zorganizowali zbiórkę, w ramach której każdy może przekazać na rzecz schroniska specjalistyczne karmy, gumowe zabawki, legowiska, żwirki dla kotów, drapaki, bądź środki do dezynfekcji. Przyjmowane są również niepotrzebne koce, kołdry i ręczniki, więc zamiast wyrzucać można je oddać dla zwierząt. Dary można przynosić do biura A&J Partners w Bytomiu przy ul. Dworcowej 25. Zbiórka potrwa do 18 kwietnia.

U podstaw działalności A&J Partners jest opieka nad potrzebującymi. Firma od kilkunastu lat zajmuje się pośrednictwem pracy, przede wszystkim w zawodzie opiekunek osób starszych w Niemczech. Agencja zapewnia swoim podopiecznym profesjonalną kadrę, a pracownikom pełne wsparcie począwszy od darmowego kursu językowego, przez organizację wyjazdu, po atrakcyjne zarobki.

Więcej informacji można uzyskać w siedzibie A&J Partners w Bytomiu, na stronie internetowej www.opiekunki.ajpartners.pl oraz pod numerami telefonów 32 395 88 83 i 660 509 081.

aj partners logo

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Rozwijające zajęcia dla dzieci w Bytomiu? Giganci Programowania zapraszają na lekcje pokazowe!

Rozwijające zajęcia dla dzieci w Bytomiu?

Wystawa BODY WORLDS powraca do Katowic z nową ekspozycją!

Wystawa BODY WORLDS powraca do Katowic z nową ekspozycją!

Michał Kamiński gościem Pawła Kobylińskiego

Michał Kamiński gościem Pawła Kobylińskiego

Wizualizacja kuchenna studia D.T. POD KASZTANEM z Bytomia

Kuchnia nowoczesna – jak ją urządzić? Poznaj nasze pomysły

Kobylinski jpg

Wszyscy płacimy za błędy PiS

Akademickie Mistrzostwa Polski w Skarpie Bytom

Akademickie Mistrzostwa Polski w Skarpie Bytom

BPK inwestuje w infrastrukturę wodno-kanalizacyjną

BPK inwestuje w infrastrukturę wodno-kanalizacyjną