Wielkanocne niespodzianki

Święta Wielkiej Nocy to czas pełen radości, nadziei i wzniosłej atmosfery. To też powrót do pięknych polskich obrzędów i tradycji. W dniach 18-19 kwietnia 2019 najmłodsi klienci Atrium Plejada będą mieli okazję poznać zwyczaje wielkanocne, uczestnicząc w specjalnie dla nich przygotowanych warsztatach artystycznych. Na maluchy czeka też malowanie twarzy oraz drobne upominki.

Byt warsztaty wielkanocne

Pod okiem i opieką animatorek, dzieci własnoręcznie wykonają kartki oraz świąteczne symbole, które wkładamy do wielkanocnego koszyczka, pomalują i ozdobią styropianowe pisanki, zajączki i baranki. Będzie to nie tylko okazja do spotkania z tradycją poprzez zabawę, ale również kolejna możliwość rozwijania artystycznych umiejętności najmłodszych oraz aktywnego i twórczego spędzenia wolnego czasu z rodziną poza domem.

To nie koniec niespodzianek przygotowanych dla małych gości centrum handlowego. Na maluchy czeka jedna z ich ulubionych atrakcji - malowanie twarzy. Już kilka ruchów ręki, profesjonalne kolorowe farbki oraz wyobraźnia animatora pozwolą wyczarować na buziach dzieci prawdziwe cuda! Najmłodsi otrzymają także kolorowe balony.

- Zapraszamy całe rodziny do Atrium Plejada na dwudniowe spotkanie z wielkanocną tradycją i obrzędami. Jak przystało na wiosnę i okres przedświąteczny, będzie kolorowo, twórczo i wesoło. Rodzice będą mogli wraz z dziećmi zaangażować się w przygotowanie świątecznych symboli z wykorzystaniem szerokiej palety barw, różnorodnych ozdób oraz wielkanocnych akcentów. A nic nie nada domowi takiego klimatu i nie zapewni takiej dozy satysfakcji, jak wspólnie z maluchami, własnoręcznie wykonane dekoracje - mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

Warsztaty wielkanocne w Atrium Plejada odbędą się w dniach 18-19 kwietnia 2019 w godzinach 11:00-18:00. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-plejada.pl.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Płyta Kasi Moś z piosenkami Karin Stanek

Płyta z piosenkami Karin Stanek w wykonaniu Kasi Moś

Muzeum Górnośląskie, Bytom

Zabawa z diaskopem w niedzielę w Muzeum Górnośląskim

Mariusz Świątczak, uczestnik "The Voice of Poland" z Bytomia

Mariusz Świątczak z Bytomia w "The Voice of Poland"

Byt rocznik bytomski nr 1

Wydawnicza gratka dla pasjonatów historii...

Byt streetfoodpolska bytom 01

Z bytomskiego Rynku znikają ogródki, a pojawią...

Byt bajkowypostium

„Bajkowy kostium teatralny” - konkurs...

Byt muzeum gornoslaskie

Dyrektor Muzeum Górnośląskiego wybrany