Za darmo pociągiem do Wisły na imprezę

Telewizja TVS ma już 11 lat. Swoje urodziny będzie świętowała z przytupem. W planach jest szlagierowa biesiada, na którą uczestnicy dojadą... pociągiem!

Byt pociag koleje slaskie

Imprezę zaplanowano na sobotę 27 kwietnia. W Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny w Wiśle odbędzie się całodniowa biesiada, podczas której zagrają największe gwiazdy Telewizji TVS Na scenie wystąpi m.in. Damian Holecki, Jacek Silski, Mirosław Jędrowski, Grzegorz Poloczek i Kasia Piowczyk, Karpowicz Family, Kola i Jula, Brygida i Robert Łukowski, Tomasz Calicki, Metrum, De Silvers, Sonitus, czy Freje.

Gwiazdy śląskiej sceny muzycznej i kabaretu

Pojawi się okazja do uśmiechu, ponieważ publiczność będzie zabawiał Kabaret Mariana Makuli. Nie zabraknie też małych gwiazd muzycznej estrady, bo jednym z punktów biesiady są występy zespołów dziecięcych: Roko i Colino, Ciocia Tunia, Siostry Wajs oraz Tulinki.

To jednak nie wszystkie atrakcje zaplanowane z okazji urodzin stacji. Pokaz kulinarny urządzi Artur „Baca” Bacowski („U Bacy na Cacy”). Przygotowano również strefę zdrowia oraz kącik zabaw dla dzieci. Na uczestników czekają także rozmaite konkursy.

Biesiadę poprowadzą prezenterzy TVS w składzie: Nina Nocoń, Agnieszka Strzelczyk, Andrzej Miś, Mirosław Riedel oraz Eugeniusz „Geno” Witek.

Imprezowy pociąg zabierze was z Bytomia do Wisły

W sobotę, 27 kwietnia, na trasie Lubliniec – Wisła będzie kursował specjalny Szlagierowy Pociąg TVS. Wyruszy z Lublińca o godz. 9.57, w Tarnowskich Górach będzie o 10.34, w Radzionkowie o 10.41, a w Bytomiu o 10.54. Po drodze zatrzyma się jeszcze m.in. w Chorzowie Batorym (11.09), Katowicach (11.30), Tychach (11.46), czy w Pszczynie (11.58) i Ustroniu (13.11). Do Wisły Uzdrowisko dotrze na godzinę 13.27.

Pociąg powrotny kursujący na trasie Wisła – Lubliniec wyruszy o godzinie 22.29 z imprezowej stacji, a do Lublińca dotrze na 1.38. Przejazd i udział w imprezie są bezpłatne.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Ada asid

Techno wraca na Karb

Silesia of Love

Wygraj podwójny bilet na koncert Silesia of Love

Kasia Kowalska wystąpi 3 października w Bytomiu

Kasia Kowalska zaśpiewa w niedzielę 3 października w Bytomiu

Byt fotobudka dziesiec

Fotobudka. Noc Muzeów 2021 w Bytomiu. Zobacz...

Byt 12

Zobacz Słońce zamkniętymi oczami

Byt andrzejlampert

Tenor z Opery Śląskiej rapuje!

Byt mapa bytomia1

Nowa, darmowa mapka Bytomia gotowa. Gdzie można...