Za darmo pociągiem do Wisły na imprezę

Telewizja TVS ma już 11 lat. Swoje urodziny będzie świętowała z przytupem. W planach jest szlagierowa biesiada, na którą uczestnicy dojadą... pociągiem!

Byt pociag koleje slaskie

Imprezę zaplanowano na sobotę 27 kwietnia. W Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny w Wiśle odbędzie się całodniowa biesiada, podczas której zagrają największe gwiazdy Telewizji TVS Na scenie wystąpi m.in. Damian Holecki, Jacek Silski, Mirosław Jędrowski, Grzegorz Poloczek i Kasia Piowczyk, Karpowicz Family, Kola i Jula, Brygida i Robert Łukowski, Tomasz Calicki, Metrum, De Silvers, Sonitus, czy Freje.

Gwiazdy śląskiej sceny muzycznej i kabaretu

Pojawi się okazja do uśmiechu, ponieważ publiczność będzie zabawiał Kabaret Mariana Makuli. Nie zabraknie też małych gwiazd muzycznej estrady, bo jednym z punktów biesiady są występy zespołów dziecięcych: Roko i Colino, Ciocia Tunia, Siostry Wajs oraz Tulinki.

To jednak nie wszystkie atrakcje zaplanowane z okazji urodzin stacji. Pokaz kulinarny urządzi Artur „Baca” Bacowski („U Bacy na Cacy”). Przygotowano również strefę zdrowia oraz kącik zabaw dla dzieci. Na uczestników czekają także rozmaite konkursy.

Biesiadę poprowadzą prezenterzy TVS w składzie: Nina Nocoń, Agnieszka Strzelczyk, Andrzej Miś, Mirosław Riedel oraz Eugeniusz „Geno” Witek.

Imprezowy pociąg zabierze was z Bytomia do Wisły

W sobotę, 27 kwietnia, na trasie Lubliniec – Wisła będzie kursował specjalny Szlagierowy Pociąg TVS. Wyruszy z Lublińca o godz. 9.57, w Tarnowskich Górach będzie o 10.34, w Radzionkowie o 10.41, a w Bytomiu o 10.54. Po drodze zatrzyma się jeszcze m.in. w Chorzowie Batorym (11.09), Katowicach (11.30), Tychach (11.46), czy w Pszczynie (11.58) i Ustroniu (13.11). Do Wisły Uzdrowisko dotrze na godzinę 13.27.

Pociąg powrotny kursujący na trasie Wisła – Lubliniec wyruszy o godzinie 22.29 z imprezowej stacji, a do Lublińca dotrze na 1.38. Przejazd i udział w imprezie są bezpłatne.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Pestilence w EC Szombierki 4

Gwiazdy metalu nagrały teledysk w EC Szombierki

Nowe murale w Rozbarku i Śródmieściu

Bruno Schulz: jeden mural już jest. Drugi właśnie powstaje

Łukasz Franusik

"Nieprzeciętni" - znamy finałową 10. - wśród niej bytomianin

Jankowiak kaminska

Nowa dyrektor w Bytomskim Centrum Kultury

Mural kwk rozbark 01

Artyści ozdobili mur kopalni

Byt teatr2

Jedna przestrzeń: teatr i taniec. Dni otwarte...

Byt 4

Boska primadonna czy boski potwór? Wielkie...