Kotary zamiast drzwi - wygodniej i oszczędniej

Oddzielenie pomieszczeń od siebie lub od otoczenia zewnętrznego, to klasyczna metoda na ochronę przed napływającymi dźwiękami, zanieczyszczeniami czy dostępem osób niepowołanych. Niestety trudno mówić o wygodzie tego rozwiązania, w szczególności gdy zachodzi konieczność nieustannego przemieszczania się pomiędzy różnymi pomieszczeniami. Także wtedy, gdy trzeba co rusz przechodzić z wnętrza na zewnątrz. A gdyby tak zastosować kotary zamiast drzwi? Jakie zalety niesie ze sobą produkt mający postać pasków z PCV?

Byt kurtyny paskowe

Zastosowanie kotary zamiast drzwi to przede wszystkim znacznie wygodniejsze i płynniejsze przemieszczenia się - osób, ale i pojazdów. Kotary w postaci pasków z PCV są bowiem stosowane głównie w przemyśle, choć nie tylko. Komfort poruszania się pracowników czy pojazdów różnego rodzaju, wiąże się z efektywniejszym wykorzystaniem przestrzeni przemysłowych, hal produkcyjnych, magazynów. Poza tym można liczyć na oszczędności, które są ważnym elementem prowadzenia biznesu, niezależnie od branży.

Kotary na drzwi chronią przed utratą czynników panujących w danym pomieszczeniu. Można liczyć na zachowanie pożądanych warunków temperaturowych, zabezpieczenie przed hałasem i wszelkiego typu zanieczyszczeniami. To ważne, bowiem wielokrotnie ma wpływ na stan, właściwości i sposób przechowywania określonych produktów lub prawidłowość podejmowanych prac.

Kotary na drzwi zapewniają bezpieczeństwo poruszania się. Nie ograniczają ruchu osób i pojazdów. Są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, a do tego możliwe do wykonania w różnych typach, by odpowiedzieć na potrzeby miejsc, w których mają zostać zamontowane.

Na ich indywidualne dopasowanie, pomoc w doborze konkretnego rozwiązania, a nawet fachowy montaż, można liczyć, korzystając z oferty https://www.kurtynypasowe.pl/. Zgrany i przede wszystkim doświadczony zespół, odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających odbiorców, każdorazowo mając na względzie konkurencję, którą klient chce wyprzedzić poprzez podejmowane działania, w tym udoskonalanie wykonywanych realizacji.

Materiały partnera

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Karetka z Bytomia w Kijowie

Bytomska karetka jest już na froncie w Kijowie

Przywrócono połączenie Bytom-Gliwice

Ponad 4500 pasażerów połączenia kolejowego Bytom-Gliwice

Koci Gościniec w Bytomiu

Bytomski Koci Gościniec w tarapatach

MZDiM

Psychiczne i fizyczne znęcanie w bytomskim MZDiM?

Zrzutka - Pomóż mi uratować Mamę

Bytomiankę czeka operacja za 150 tys. zł...

243031991 560939268531171 6002739237003241243 n

Będą pomiary natężenia ruchu na ulicy Miarki i sąsiednich

Ulica Miarki w Bytomiu

Zwężenie ulicy Miarki, ograniczenie prędkości