Park handlowy w Stroszku. Poznaliśmy pierwsze sklepy

Prawie dwadzieścia punktów handlowo-usługowych znajdzie się w miejscu dawnego stadionu Ruchu Radzionków. Większość z nich zostanie otwarta we wrześniu i już poznaliśmy pierwszych najemców.

Byt centrum handlowe stadion ruchu

Jeszcze rok temu przy ulicy Narutowicza piłkarze Ruchu Radzionków świętowali awans do III ligi po pokonaniu Polonii Bytom. Kilka tygodni później na teren obiektu wjechały buldożery. Już wcześniej stadion został sprzedany przez syndyka z powodu zadłużenia.

Szybko się okazało, że na atrakcyjnym terenie powstanie park handlowo-usługowy. Prace ruszyły błyskawicznie i po roku obiekt jest na ukończeniu. 30 maja na jego terenie otwarto dyskont Biedronka, a to dopiero początek.

Jak informuje portal naszemiasto.pl, w parku handlowym znajdziemy prawie 20 sklepów i punktów usługowych. Będą otwierane stopniowo, a większość najemców będzie prowadzić działalność już we wrześniu.

Mieszkańcy powinni znaleźć wszystko, czego potrzebują. Wiadomo już, że poza Biedronką swoje sklepy otworzą Bricomarche, Action, Kik oraz Neonet. Będzie także cukiernia, drogeria, biuro podróży oraz placówka jednej z sieci komórkowych.

Starsi będą mogli skorzystać z siłowni, a na młodszych będzie czekać bawialnia. Klienci znajdą także fryzjera, optyka, galerię wyposażenia wnętrz, a swoją siedzibę otworzy Bank PKO.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

IMG 8019

Bytomianie zapłacą więcej za śmieci. Podwyżka jesienią

Pokojowa manifestacja na Rynku w Bytomiu

Bytomianie solidarni z Ukrainą [ZDJĘCIA]

Straż pożarna Bytom (zdjęcie ilustracyjne)

Nocny pożar w kamienicy w Bytomiu. 12 osób ewakuowano

Przedszkole 48 remont

Przedszkole już nie szpeci. Jest estetycznie i ciepło

Nowy arcybiskup archidiecezji katowickiej Adrian Galbas

Nowy arcybiskup diecezji katowickiej pochodzi z Bytomia!

Ulica Miarki, Bytom

Ulica Miarki. Nowa organizacja ruchu już na stałe

Nominacja Wiesława Kukuły do stopnia generała broni

Trzecia gwiazdka dla generała Wiesława Kukuły, dowódcy WOT