21 czerwca otwarcie basenu odkrytego

Kąpielisko przy ulicy Wrocławskiej lada moment znowu będzie oblegane. Pogoda dopisuje i będzie można znaleźć ochłodę w parku im. Kachla.

Byt basen odkryty wroclawska

Oficjalne otwarcie sezonu na basenie odkrytym przy ulicy Wrocławskiej odbędzie się w piątek 21 czerwca. Od tego dnia kąpielisko będzie otwarte codziennie w godzinach 10-19. Co najważniejsze, bilety będą w takich samych cenach, jak w ubiegłym roku.

Dorośli zapłacą 8 zł, a młodzież 4 zł. W przypadku zakupu biletu po godzinie 16 ceny spadną kolejno do 5 i 2 zł. Można także kupić bilet zbiorowy w cenie 3 zł za osobę lub zdecydować się na karnet, który gwarantuje 12 wejść (cena to 80 zł dla dorosłych i 40 zł dla młodzieży).

Co roku kąpielisko jest oblegane przez bytomian, bo to jedyne takie w naszym mieście. Co ciekawe, w tym sezonie za bezpieczeństwo będzie odpowiadać firma ochroniarska.

W trakcie przygotowań do lata OSiR, który jest zarządcą obiektu, wykonał kilka prac remontowo-konserwatorskich. Nie były to wielkie inwestycje, ale odnowione pomieszczenia zaplecza, czy uzupełnienie brakujących płytek choć trochę polepszą warunki użytkowania.

fot. Facebook/OSiR Bytom

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Woz strazacki karetka

Bytom przekazuje karetkę i wóz strażacki dla Ukrainy

Uchodźcy z Ukrainy w Bytomiu

Bytom gości uchodźców. Przyjechało ponad 50 Ukraińców

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

Mapa S11

S11 polepszy komunikację Bytomia z miastami ościennymi

Polana w lesie

Nadleśnictwo chce mocno przerzedzić bytomski las

Tramwaj i choinka

Z Bytomia na Sylwester z Polsatem tramwajem

Alicja Omięcka

Podwyżki dla pracowników Kolei Śląskich już od 1.10.2021!