Szykujemy specjalne wydanie gazety na Dni Bytomia

Święto miasta nadchodzi wielkimi krokami. Już w najbliższy weekend będziemy się bawić na placu Sobieskiego. Postanowiliśmy wykorzystać ten moment, aby pokazać uczestnikom imprezy, co dzieje się w Bytomiu. Dlatego w piątek ukaże się specjalne wydanie naszej gazety o powiększonym nakładzie i objętości!

Byt kolportaz gazety

"Informator Bytomski.pl" to największa gazeta bezpłatna Bytomia. Co dwa tygodnie drukujemy aż 20 tysięcy egzemplarzy, które trafiają do mieszkańców dużych osiedli mieszkaniowych oraz na nasze firmowe stojaki w centrach handlowych Atrium Plejada oraz M1 Bytom. Gazeta w połączeniu z portalem czyni Bytomski.pl głównym źródłem informacji o mieście.

W ten weekend wydrukujemy jeszcze więcej gazet, bo aż 25 tysięcy. Te dodatkowe 5 tys. rozdamy uczestnikom sobotnich i niedzielnych koncertów przed Miejską Biblioteką Publiczną i Muzeum Górnośląskim. To specjalne wydanie będzie również dwukrotnie grubsze, a jego zawartość będą stanowić interesujące i pozytywne informacje o mieście. Dowiecie się z niego co ciekawego będzie się działo w ciągu wakacji, gdzie wybrać się na weekendowe wycieczki oraz jak zmienia się Bytom.

Chcemy tym wydaniem pokazać, że Bytom to fajne miasto. Pomogą nam w tym reklamodawcy, dzięki którym to wydanie trafi do rąk kilkudziesięciu tysięcy czytelników. Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy, które chciałyby na naszych łamach zaprezentować się mieszkańcom Bytomia. Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem e-mail reklama@bytomski.pl oraz numerem telefonu 601 452 451. Zmieńmy wspólnie wizerunek Bytomia :)

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon