Weekend atrakcji cenowych i rozrywkowych w MediaMarkt Chorzów

MediaMarkt w Chorzowie został gruntownie przebudowany i z tej okazji przygotował dla klientów ciekawą ofertę promocyjną, która będzie dostępna od piątku, 21 czerwca. Z kolei w sobotę, sklep zaprasza na festyn pełen atrakcji dla całej rodziny.

Byt doradca media markt

MediaMarkt przy ul. Katowickiej 160 w Chorzowie jest od wielu lat ulubionym miejscem zakupów nowoczesnej elektroniki użytkowej. Mieszkańcy miasta doceniają szeroki asortyment oraz miłą i fachową obsługę.

W trosce o najwyższy komfort zakupów, sklep został gruntownie przebudowany. Nowa przestrzeń handlowa została zaaranżowana tak, aby ułatwić odwiedzającym zapoznanie się z najnowszymi urządzeniami i ich funkcjami. Z okazji otwarcia sklepu w nowej odsłonie, MediaMarkt przygotował specjalną ofertę promocyjną, która obowiązuje od 21 do 26 czerwca.

- Z myślą o naszych klientach stale się zmieniamy dopasowując zarówno ofertę produktową, jak i formę prezentacji do aktualnych trendów na rynku oraz oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Dodatkowo prowadzimy różne wydarzenia rozrywkowe i edukacyjne, w których chętnie uczestniczą mieszkańcy miasta. Teraz serdecznie zapraszam na nasz festyn z okazji otwarcia sklepu po przebudowie - mówi Łukasz Piechowicz, Dyrektor Sklepu MediaMarkt w Chorzowie.

W sobotę, 22 czerwca, parking przed sklepem MediaMarkt zamieni się w strefę doskonałej rozrywki. W godzinach 12 - 19 na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje i degustacje. W programie jest m.in. turniej League of Legends z MSI, konkurs strzelania do bramki MediaMarkt czy warsztaty dla dzieci „Robotyka z Lego”.

W ofercie MediaMarkt można znaleźć szeroki wybór sprzętu AGD i RTV, komputerów, smartfonów, aparatów fotograficznych, sprzętu gamingowego i gier, gadżetów z zakresu elektroniki sportowej oraz praktycznych i modnych akcesoriów. Do sklepu warto wybrać się również po dobrą muzykę i filmy.

MediaMarkt specjalizuje się również w usługach okołosprzedażowych, takich jak np. instalacja, pierwsze uruchomienie i konfiguracja urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. W sklepie można zawrzeć umowę o usługi sieci Orange i Telewizji NC+, zabezpieczyć urządzenia mobilne folią lub szybą ochronną oraz skorzystać z punktu napraw ekspresowych, aby wymienić baterię, wyświetlacz lub dokonać innej, drobnej naprawy smartfona.

Sklep dba o środowisko naturalne i zachęca do tego wszystkich konsumentów. Dlatego jedną z oferowanych usług jest nieodpłatne przyjmowanie starych urządzeń, zgodnych z asortymentem sklepu. Można je oddać nawet jeśli nie zakupiło się nowych towarów. Elektroodpady są przekazywane do odpowiednich zakładów przetwarzania.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

W Skarpie Bytom powstała największa zewnętrzna sportowa ściana wspinaczkowa w Polsce

Największa zewnętrzna sportowa ściana wspinaczkowa w Polsce

Opolskie na weekend na wakacje

Opolskie na weekend i na wakacje. Atrakcje, noclegi

Coraz bliżej otwarcia największej zewnętrznej sportowej ściany wspinaczkowej w Polsce

Największa ściana wspinaczkowa w Polsce otwiera się!

Wibrator erotyczny

Dlaczego odpowiedni rozmiar prezerwatyw jest istotny?

Krzysztof Wielicki gościem Pawła Kobylińskiego

Krzysztof Wielicki gościem Pawła Kobylińskiego

Z jaką walutą na urlop do Chorwacji?

Z jaką walutą na urlop do Chorwacji?

Gdzie schowasz swój rower na zimę?

Gdzie schowasz swój rower na zimę?