Gwiazdy zagrają na Międzygalaktycznym Zlocie Superbohaterów

Coraz ciekawiej zapowiada się Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów, który po długiej przerwie wraca do Bytomia. Organizatorzy ujawnili artystów, którzy będą gośćmi koncertu na Rynku.

Byt 31357947 2101523556758145 6322021362359189105 n

Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów początkowo był organizowany w Bytomiu. Impreza z każdą edycją nabierała rozmachu, a mówiło się o niej w całej Polsce. Ponad trzy lata temu miasto jednak przestało wspierać finansowo Festiwal Dziwnie Fajnie, który ostatecznie został przeniesiony do Katowic.

W kwietniu jednak pojawiła się informacja, że superbohaterowie znowu opanują ulice Bytomia. Ogłosili to Mariusz Kałamaga, który jest jednym ze współtwórców festiwalu, a także prezydent Mariusz Wołosz. To będzie trzydniowa impreza, która odbędzie się w dniach 20-22 września.


Organizatorzy powoli odkrywają karty, ujawniając wydarzenia, które będą się odbywać w trakcie Festiwalu Dziwnie Fajnie. Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów będzie tylko jednym z nich. Wszystko zacznie się w piątek od standupu "Piniata" w wykonaniu popularnego Abelarda Gizy. Dwugodzinny występ odbędzie się w Bytomskim Centrum Kultury.

Najciekawiej będzie w sobotę 21 września. Po przemarszu superbohaterów na rynku odbędzie się koncert i właśnie poznaliśmy jego gwiazdy. Wystąpi Daria Zawiałow, Grubson oraz L.U.C z grupą REBEL BABEL. Szczegółowy plan koncertu zostanie dopiero przedstawiony.

Kolejne atrakcje dla uczestników Festiwalu Dziwnie Fajnie będą powoli ujawniane. Już teraz jednak można spodziewać się świetnej trzydniowej imprezy.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski5 komorowski bytom

Zamkną Muzeum dla etatów

August Hlond – prymas czasu narodowych wyborów

Bytomski4 pracownia 2

Muzeum z pracownią konserwacji dzieł sztuki

Okopy i wykopy. Bytomska archeologia w czasie...

Bytomski2 1376478151

Bytom może „zagrać" w filmie?

Bytomski2 parada muzeum

7 kandydatów na dyrektora Muzeum Górnośląskiego

Bytomski2 opera zlota plyta

Hitowa Opera