Stąd samochody wyjeżdżają piękniejsze niż z fabryki

Wiele pań chodzi do kosmetyczki, do spa, robi sobie paznokcie, rzęsy, brwi, czy usta... O swój wygląd dbają również panowie. Tymczasem nie mniej wymagających zabiegów wymagają też nasze samochody. W Bytomiu jest miejsce, gdzie potrafią poprawić to, co naruszyły myjnie automatyczne, bądź sól drogowa.

Byt henryk colkos premium detailing bytom

{gallery}galerie-news/2019/07/detailing-bytom{/gallery}

Colkos Henryk Premium Car Detailing przy ulicy Składowej to pewnego rodzaju samochodowe spa. Panują tu idealne warunki (temperatura, wilgotność powietrza i oświetlenie) do nakładania specjalnych powłok na karoserie. Dzięki temu po wyjechaniu z zakładu auta wyglądają jak nowe. Studio przeprowadza korekty lakieru, czyszczenie i pielęgnację wnętrza oraz zabezpieczanie karoserii woskami premium, foliami PPF i powłokami ceramicznymi.

Samochody przechodzą tu wpierw wieloetapowy proces czyszczenia wszystkich elementów, który ma na celu usunięcie zarówno luźnych zabrudzeń, jak i tych, które wniknęły w strukturę lakieru. Następnie przeprowadzana jest renowacja za pomocą past i odżywek. Na koniec całość jest zabezpieczana najlepszymi woskami klasy premium, powłokami ceramicznymi, kwarcowymi i foliami. Każdy pojazd po przeprowadzeniu zabiegów w Colkos Henryk Premium Car Detailing otrzymuje pakiet pielęgnacyjny oraz gwarancję na wykonane prace.

Zobacz film z Colkos Henryk Premium Car Detailing nakręcony przez Wojciecha Szolke:

https://www.youtube.com/watch?v=ipVDF4yFg5E

Twórca tego miejsca posiada przeszło dziesięcioletnie doświadczenie w branży. - Wszystko zaczęło się od zawodów Tuningowych w 2008 r., w których startowałem ze swoim mocno zmodyfikowanym Fiatem Seicento - mówi Henryk Colkos. - Wtedy samochód musiał wyglądać idealnie. Cleanery, woski i różne odżywki dawały niesamowity blask na swoim Show Car - opowiada właściciel studia detailingu. Henryk Colkos ze swoim samochodem zdobył tytuł Mistrza Polski oraz niemal 100 różnych wyróżnień.

colkos seicento

Po osiągnięciu tych sukcesów poświęcił się zgłębianiu sekretów detailingu, a w końcu otworzył własną firmę. Dziś jest akredytowanym detailerem i aplikatorem powłok ceramicznych ArtDeShine, ambasadorem marki Elite Datailer oraz pierwszym w Polsce partnerem szwajcarskiego producenta kosmetyków SWISSVAX. Ponadto właśnie uzyskuje akredytacje na powłoki grafenowe. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzieli się z innymi, prowadząc szkolenia z car detailingu. Jego motto to "Stawiamy na jakość, nie na ilość" i z taką filozofią podchodzi do świadczenia swoich usług. - Każdy samochód jest przeze mnie traktowany wyjątkowo - mówi Henryk Colkos.

Colkos Henryk Premium Car Detailing mieści się przy ul. Składowej 2. Więcej informacji o bytomskim studiu detailingu można znaleźć na stronie www.Colkos-Henryk.pl , zaś na stronach firmy na Facebooku i Instagramie można na bieżąco śledzić kolejne realizacje i podziwiać ich efekty. Wkrótce zostanie uruchomiona także witryna www.Detailing.Bytom.pl. Cieszymy, że w Bytomiu jest miejsce, w którym używane samochody mogą uzyskać fabryczny blask, natomiast nowe są odpowiednio zabezpieczane, aby utrzymać idealny stan przez następne lata.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Muzeum Narodowe Kielce i panorama na Góry Świętokrzyskie

Perły Ziemi Świętokrzyskiej. Poznaj je z nowym przewodnikiem

Sport Rebel zdjęcie główne

SportRebel - jesteśmy szczęśliwi, że wróciliśmy do Bytomia!

MPŚ Zdjęcie Główne

Rok 2021 kończy obchody stulecia Powstań Śląskich

Agora Bytom 1140x640

Poznaj nowy program Agory Bytom. Czekają atrakcyjne nagrody

Byt zdjecie glowne

Koleje Śląskie zapraszają do udziału w badaniu...

Byt po drodze glowne1

Poznaj Kery Burger & Po Drodze: pijalnię kawy i...