Okna plastikowe – ciekawa alternatywa dla okien drewnianych

Stolarka okienna to jeden z najważniejszych elementów w każdym obiekcie, nie tylko mieszkalnym. Na rynku znajdujemy okna plastikowe, ale i drewniane. Te wykonane z tworzywa są wciąż chętniej wybierane, ale nie wpływa na to jedynie niższa cena zakupu. Jakie posiadają atuty?

Byt okna plastikowe domel

Okna plastikowe wykazują trwałość na długie lata użytkowania. Są przy tym komfortowe zarówno w użytkowaniu, jak i pielęgnacji. W przeciwieństwie do drewnianych odpowiedników, nie wymagają konserwacji i impregnacji. Jedynie okucia należy co jakiś czas konserwować, a poza tym pozostaje dbać o mycie szyb i ram okiennych, z zastosowaniem chemii domowej.

Plastikowe okna do domu, które estetyką przypominają drewniane? Dokładnie tak! Choć u większości z nas widnieją szyby w białych ramach, kolorystyka okleiny jest o wiele szersza. W firmach oferujących stolarkę okienną można znaleźć zarówno podstawową paletę kolorystyczną, jak i istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia. Ponadto stosuje się okleinę drewnopodobną, dzięki czemu uzyskiwana jest estetyka niczym w przypadku drewnianych okien. To krok w stronę spełnienia potrzeb mieszkańców obiektów o architekturze rustykalnej. Klasycznych domów lub tych, które budowane są w stylu dworków albo pałaców.

Dźwiękoszczelność czy termoizolacyjność to ważne parametry, ale i tutaj nie trzeba się martwić, bo najnowsze produkty, są w stanie zapewnić najwyższą jakość. Odpowiednio dobrane okna plastikowe chronią przed hałasami z zewnątrz, gwarantują ograniczenie ryzyka ucieczki ciepła, co z kolei wpływa na oszczędności.

Dlaczego warto udać się po okna do domu, do firmy https://domel.pl/? Ponieważ poza doświadczeniem, można liczyć na fachowe doradztwo, szeroki wybór modeli ze stolarki okiennej, a także okazję do spełnienia marzeń o indywidualnych projektach. Dostępne okna posiadają ponadto certyfikaty potwierdzające ich właściwości. Można dopasować ich kształt, stylistykę, dodatki, a także funkcjonalności, w zależności od potrzeb. Po prostu oferta szyta na miarę.

Materiały partnera

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Karetka z Bytomia w Kijowie

Bytomska karetka jest już na froncie w Kijowie

Przywrócono połączenie Bytom-Gliwice

Ponad 4500 pasażerów połączenia kolejowego Bytom-Gliwice

Koci Gościniec w Bytomiu

Bytomski Koci Gościniec w tarapatach

MZDiM

Psychiczne i fizyczne znęcanie w bytomskim MZDiM?

Zrzutka - Pomóż mi uratować Mamę

Bytomiankę czeka operacja za 150 tys. zł...

243031991 560939268531171 6002739237003241243 n

Będą pomiary natężenia ruchu na ulicy Miarki i sąsiednich

Ulica Miarki w Bytomiu

Zwężenie ulicy Miarki, ograniczenie prędkości