McDonald's powróci z McDrive do Bytomia. Trwa budowa

W sąsiedztwie budowanych marketów przy ul. Strzelców Bytomskich powstaje restauracja McDonald`s. Prace ruszyły kilkanaście dni temu.

Byt budowa mcdonalds bytom

Obecnie w Bytomiu działa jeden lokal sieci McDonald's przy ul. Dworcowej. Jeszcze kilka lat temu na Karbiu funkcjonował również obiekt typu McDrive, ale z powodu szkód górniczych budynek został rozebrany. Popularna marka ciągle jednak chciała mieć restaurację dla zmotoryzowanych w Bytomiu, dlatego ciągle trwały poszukiwania nowej lokalizacji.

W końcu znaleziono. Nowy budynek powstanie przy krajowej jedenastce na Osiedlu gen. Ziętka. O ile nie zajdą nieprzewidziane okoliczności, McDonald's będziemy mogli odwiedzić jeszcze w tym roku. Biuro prasowe sieci poinformowało nas, że prace potrwają do listopada bądź grudnia.

Czytaj dalej:


Na pobudkę: kawa

McDonald's zamierza przygotować dla klientów 100 miejsc siedzących. W projekcie przewidziano utworzenie strefy kawiarnianej. Rodzice przyjeżdżający ze swoimi pociechami zastaną także dodatkową atrakcję, bowiem przy budynku McDonald`s postawi zjeżdżalnię. W sezonie letnim dzieci się na niej pobawić, a dorośli usiądą w zewnętrznym ogródku. Do dyspozycji klientów będzie również 30 miejsc parkingowych.

- Wystrój wnętrza zaprojektowano w nowoczesnym, a jednocześnie przyjaznym i bezpretensjonalnym stylu. Biel ścian z charakterystycznymi elementami graficznymi w formie dużych czarnych liter przełamią żywe barwy mebli i innych elementów wyposażenia - poinformował nas Dominik Szulowski z biura prasowego McDonald's.

O planowanym zatrudnieniu na razie jeszcze nic nie wiadomo. W miarę postępu prac McDonald's przekaże więcej szczegółów. Biuro Prasowe zapowiedziało jednak, że ma w planach dalszy rozwój sieci na terenie Bytomia.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Uchodźcy z Ukrainy w Bytomiu

Bytom gości uchodźców. Przyjechało ponad 50 Ukraińców

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

Mapa S11

S11 polepszy komunikację Bytomia z miastami ościennymi

Projekt bez tytułu 6

Zmienia się właściciel elektrociepłowni Szombierki

Aula Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej przed i po remoncie

Najpiękniejsza sala koncertowa Bytomia po renowacji

Bytom. Urząd Miejski

Bytom drugi od końca w Rankingu Gmin Województwa Śląskiego

Zrzutka - Pomóż mi uratować Mamę

Bytomiankę czeka operacja za 150 tys. zł...