Becekobus wyrusza w trasę po dzielnicach. Zapisz swoje dziecko na warsztaty

Wesoły autobus Bytomskiego Centrum Kultury wyruszy w trasę po bytomskich dzielnicach z letnimi warsztatami dla dzieci. Pierwszy przystanek już 12 sierpnia.

Byt becekobus2019

Becekobus od lat przynosi najmłodszym mieszkańcom Bytomia mnóstwo zabawy i pomaga rozwijać ich zdolności. Pierwsze warsztaty wakacyjne ruszyły już w lipcu w siedzibie Bytomskiego Centrum Kultury przy placu Karin Stanek 1. W sierpniu zajęcia będą odbywać się we wszystkich dzielnicach naszego miasta.

Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych (EKO-TWORY), majsterkowania (Zmajstrobus), muzycznych (T.ETNO - instrumenty świata), rzeźbiarskich (Rzeźbobus), kreatywnych (EkoZabawowe Figle) oraz historycznych (Wakacyjna przygoda z Rycerzami). Zajęcia będą rozpoczynać się o 10:00 oraz 14:00 i potrwają przez 3 godziny.

Becekobus odwiedzi SP16 (Bobrek), SP32 (Os. Ziętka), SP2 (Rozbark), ZSO5 (Miechowice), SP38 (Sucha Góra), Klub Znicz (Stroszek), OSP (Górniki), SP6 (Rozbark), SP44 (Szombierki), SP36 (Centrum), pl. Szalonka (Łagiewniki), SP47 (Stolarzowice). Warsztaty będą odbywać się od poniedziałku do piątku, od 12 do 30 sierpnia.

Dokładny rozkład jazdy jest dostępny na stronie Bytomskiego Centrum Kultury www.becek.pl. Sponsorem głównym Becekobusa jest Węglokoks-Kraj oraz marka Skarbek.

fot. Bytomskie Centrum Kultury

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Sulamita Ślubowska

Dźwięk 200-letnich skrzypiec w Operze Śląskiej

Lombard

Film o "Helikopterku" będzie miał premierę w Katowicach

30 wosp

Trwa finał WOŚP w Bytomiu. Co będzie się działo?

Uroczyste otwarcie wystawy

„Rozbarczanie na starej fotografii”

Byt rynek111

Zespołowa gra miejska na ulicach Bytomia....

Byt 12

Kto już zna "Śląskiego Kopciuszka"? Spotkanie z...

Byt operadlappaieza

Koncert artystów Opery Śląskiej w hołdzie...