Nie tylko dyskonty spożywcze otwierają się w Bytomiu. Action uruchamia kolejny sklep

Bytom to kraina mlekiem i miodem płynąca? Zdecydowanie nie, choć pozornie o zamożności mieszkańców może świadczyć liczba supermarketów, które zaczynają przeważać w miejskim krajobrazie. W ciągu ostatnich dni wielokrotnie informowaliśmy o rozpoczęciu działalności kilku sklepów wielkopowierzchniowych. W piątek kolejny z nich otworzy swe podwoje dla klientów.

Byt sklep action w bytomiu

Mowa o sklepie Action, który w piątek, 16 sierpnia, o godz. 9.00 otwiera swój drugi sklep w Bytomiu i zarazem 37 dyskont tej sieci w Polsce. Będzie się on mieścił przy ul. Gabriela Narutowicza 11 (Centrum Handlowe Stary Stadion). Zatrudnienie znajdzie tutaj 15 pracowników. Pierwszy market tej marki niedawno zainaugurował swoją działalność na terenie Centrum Handlowego Szombierki, przy ul. Zabrzańskiej.

Action to jeden z najszybciej rosnących, nieżywnościowych dyskontów w Europie. W asortymencie sklepu znajduje się około 6 tysięcy produktów reprezentujących 14 kategorii. Znajdziemy tu zarówno artykuły gospodarstwa domowego, biurowe, różnorodne dekoracje (zwłaszcza tematycznie związane z poszczególnymi porami roku i świętami) tekstylia, jak i zabawki oraz rozmaite przedmioty związane z majsterkowaniem.

Pierwszy sklep tej sieci otworzono w 1993 roku w Enkhuizen, w Holandii. Obecnie dyskont posiada już 1424 sklepy w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii oraz w Polsce i planuje dalszą ekspansję, poszukując nowych lokalizacji dla swoich sklepów w miejscowościach przekraczających 8000 mieszkańców.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski Śpiący Lew

Uszkodzonego przez wandali Śpiącego Lwa poddano konserwacji

Woz strazacki karetka

Bytom przekazuje karetkę i wóz strażacki dla Ukrainy

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

Swiatelko do nieba na placu Sobieskiego

Ile bytomianie zebrali dla WOŚP?

Polana w lesie

Nadleśnictwo chce mocno przerzedzić bytomski las

Tramwaj i choinka

Z Bytomia na Sylwester z Polsatem tramwajem

Alicja Omięcka

Podwyżki dla pracowników Kolei Śląskich już od 1.10.2021!