Foodtrucki wjadą na bytomski Rynek

Street Food Polska Festival po raz kolejny zawita do Bytomia. We wrześniu szykują się aż trzy dni kulinarnej uczty. Wozy sprzedające błyskawicznie przyrządzane jedzenie podobijają świat, ciesząc się coraz większą popularnością. W naszym mieście też nie brakuje amatorów fast foodów.

Byt zlot foodtruckow na rynku w bytomiu

Mobilne kuchnie oferujące jedzenie z różnych zakątków świata pojawią się na bytomskim Rynku w piątek, 13 września. Smakołyków serwowanych z żarciowozów będzie można skosztować od godziny 14.00 do godz. 21.00. Z kolei w sobotę (14 września) miłośnicy fast foodów będą mogli się raczyć rozmaitymi frykasami od godz. 11.00 do godz. 21.00, a w niedzielę o godzinę krócej, bo do godz. 20.00.

- Będzie pysznie! Już dziś zarezerwujcie sobie ten termin! Szczegóły niebawem w postach na wydarzeniu. Bądźcie z nami! - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Przypomnijmy, że pierwsza edycja streetfoodowego festiwalu miała miejsce na przełomie maja i czerwca tego roku. Podobne imprezy odbywają się regularnie m.in. w Katowicach, Zabrzu czy Rudzie Śląskiej.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Chylińska Agnieszka

Nowy teledysk Agnieszki Chylińskiej kręcono w Bytomiu

Noc Muzeów Bytom 2022

Noc Muzeów w Bytomiu - lista atrakcji na sobotnią noc

Popularne ksiazki

Takie książki najchętniej wypożyczali bytomianie w 2021 r.

Schron na pl akademickim01

Podziemia pl. Akademickiego do odkrycia. Oba...

Byt tryptyk

Przygrywka do Tryptyku Powstańczego. Cykl...

Byt plakat na operze slaskiej

Wielkie otwarcie nowego sezonu. Tym razem nie...

Byt opera slaska ul moniuszki

Opera Śląska szykuje się do remontu. Otrzymała...