Bricomarché otwiera swój pierwszy market w Bytomiu

Stadion Ruchu Radzionków zniknął z krajobrazu Stroszka, a w jego miejscu powstają nowe sklepy wielkopowierzchniowe. Po Biedronce i Action właśnie otwiera się Bricomarché.

Byt nowe bricomarche w bytomiu

O arenie sportowej, jaka do niedawna istniała przy ul. Narutowicza przypomina już tylko boisko treningowe, które ostało się po kompleksie Ruchu Radzionków. Po rozbiórce starego stadionu na jego terenie wyrosło kilka hal. Choć w niektórych z nich jeszcze trwają prace wykończeniowe, to sukcesywnie są otwierane kolejne sklepy. Klienci mogą już robić zakupy w Biedronce i drugim markecie Action w Bytomiu, natomiast docelowo w tamtejszym parku handlowym ma działać blisko 20 punktów handlowo-usługowych.

W najbliższą środę, 11 września na terenie dawnego stadionu odbędzie się otwarcie marketu budowlanego Bricomarché. Jego powierzchnia wynosi 2000 m2, zaś obok powstał ogród zewnętrzny zajmujący 1300 m2 oraz wiata budowlana o powierzchni kolejnych 450 m2. Znajdą się w nim artykuły budowlane, ogrodnicze, dekoracyjne oraz produkty dla majsterkowiczów. Ponadto sklep chwali się, że w jego ofercie będą dostępne również rośliny pochodzące od lokalnych dostawców. Spośród 282 miejsc postojowych parku handlowego dla klientów Bricomarché przeznaczono 32 z nich.

- Supermarket Bricomarché w Bytomiu zaoferuje klientom dobrej jakości produkty do domu i ogrodu, w atrakcyjnych cenach - mówi Marek Gawliński, właściciel marketu. - Ponadto, w sklepie dostępne będą dodatkowe usługi takie jak: pomoc w załadunku i transporcie zakupionego towaru, w tym HDS, czyli ciężarówką z wyciągnikiem prosto na miejsce prowadzonej budowy, wymiana butli gazowych, wycinanie otworów w zlewozmywakach oraz zamówienie rolet na wymiar. Mamy nadzieję, że Bricomarché na Stroszku będzie postrzegane jako przyjazny sąsiad i solidna firma - stwierdził.

Wielkie otwarcie Bricomarché na Stroszku rozpocznie się o 8:00 i potrwa przez cały dzień aż do 21:00. Klienci będą mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji, w tym konkursów z nagrodami, zabaw dla dzieci i dorosłych oraz prezentacji dostawców. Co ciekawe, jeśli na dworze będą panować odpowiednie warunki atmosferyczne, to na gości otwarcia będą czekać również loty balonem.

Wkrótce w Bytomiu, lecz tym razem w Szombierkach, zostanie otwarty również drugi sklep Bricomarché. Właśnie trwa budowa hali przy ul. Zabrzańskiej, w sąsiedztwie supermarketu Intermarché. Obecnie prace są już na dość zaawansowanym etapie.

fot. Grupa Muszkieterów

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski Śpiący Lew

Uszkodzonego przez wandali Śpiącego Lwa poddano konserwacji

Woz strazacki karetka

Bytom przekazuje karetkę i wóz strażacki dla Ukrainy

Mapa S11

S11 polepszy komunikację Bytomia z miastami ościennymi

Projekt bez tytułu 6

Zmienia się właściciel elektrociepłowni Szombierki

Prof. Tomasz Pietrzykowski

„Bytomiu, patrz uważnie, co się stało w Nikiszowcu”

Polana w lesie

Nadleśnictwo chce mocno przerzedzić bytomski las

Tramwaj i choinka

Z Bytomia na Sylwester z Polsatem tramwajem