Nie tylko remonty. Kiedy warto wziąć kredyt gotówkowy?

Jak wynika z danych statystycznych, coraz częściej decydujemy się na zaciąganie kredytów. Nic dziwnego rozwiązanie to przynosi szereg korzyści. To spora pomoc dla tych, którzy chcą zrealizować swój cel, jednak nie mają odpowiedniej ilości gotówki. W jakich innych sytuacjach warto zdecydować się na taką pożyczkę. Czy tylko na wykonanie remontu?

Byt samochod i pieniadze

Portret kredytowy Polaków – aktualne trendy

Już ponad 15 mln Polaków posiada zobowiązanie kredytowe. Średni wiek kredytobiorcy wynosi 34-40 lat i zwykle jest to mieszkaniec dużego miasta. Na taki krok decydują się zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

W naszym kraju kredyt gotówkowy zazwyczaj przeznaczany jest na remont lub zakup mieszkania. Co ciekawe kredyty gotówkowe zaciągane przez kobiety to środki przeznaczane na wyposażenie lokum mieszkalnego, a konkretnie na sprzęt RTV i AGD. Takie decyzje w wielu przypadkach to bardzo dobry pomysł. Nowy sprzęt może być o wiele bardziej funkcjonalny i, co ważne, energooszczędny. W efekcie ma to przełożenie na oszczędności dla całego gospodarstwa domowego.

Panowie tymczasem najczęściej decydują się na kredyty samochodowe, które przeznaczają na zakup pojazdów. Decyzję taką również można zaliczyć do dobrych celów. Szczególnie gdy jest to samochód bezpieczny, rodzinny i przyjazny dla środowiska. Oprócz tego mężczyźni często decydują się na kredyty gotówkowe, których środki przeznaczane są na samorozwój. To również bardzo dobry pomysł! Dalej znalazły się nieruchomości, to także należy do rozsądnych kroków.

Santander Consumer Bank – bank od kredytów. Tylko zaufani partnerzy!

Na kredyt warto decydować się także wtedy, kiedy chcemy korzystać z usług zaufanego partnera. Przykładem jest Santander Consumer Bank. Opinie wielu zadowolonych klientów, duże doświadczenie, długi czas funkcjonowania na rynku to tylko kilka atutów tego podmiotu. Na plus jest tu ponadto szeroka oferta kredytowa. Każdy zainteresowany znajdzie tu propozycję, która jest odpowiedzią na jego potrzeby. Aktualnie do wyboru są m.in.: Kredyt gotówkowy, Mistrzowski kredyt gotówkowy, a także kredyt konsolidacyjny.

Kredyt w Santander Consumer Banku to ponadto możliwość skorzystania z usług doradców. Pomogą nam oni przeanalizować naszą finansową sytuację i dobierać odpowiednie warunki kredytu gotówkowego. Pracownik banku odpowie również na nurtujące kwestie dotyczące umowy oraz spłaty. W ten sposób unikniemy niedopasowanej pożyczki, która zamiast pomóc, jedynie obciąża domowy budżet.

Materiały partnera

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

IMG 8019

Bytomianie zapłacą więcej za śmieci. Podwyżka jesienią

Straż pożarna Bytom (zdjęcie ilustracyjne)

Nocny pożar w kamienicy w Bytomiu. 12 osób ewakuowano

Przedszkole 48 remont

Przedszkole już nie szpeci. Jest estetycznie i ciepło

EC Szombierki

101. urodziny EC Szombierki. Licytacja czy wywłaszczenie?

Ulica Miarki, Bytom

Ulica Miarki. Nowa organizacja ruchu już na stałe

Gmach ŚUM w Bytomiu oficjalnie oddano do użytku

Remont gmachu ŚUM przy ul. Piekarskiej oficjalnie zakończony

Nominacja Wiesława Kukuły do stopnia generała broni

Trzecia gwiazdka dla generała Wiesława Kukuły, dowódcy WOT