Charytatywny turniej golfa i koncert dla małej Mai

W niedzielę, 29 września, na polu golfowym Armada Golf Club w Bytomiu odbędzie się Charytatywny Turniej Golfa, a po nim koncert dla czteroletniej Mai Krzaczek. Start o godzinie 14.00. Wstęp bezpłatny.

Byt pole golfowe armada

W programie wydarzenia koncerty, występ kabaretu oraz licytacja, a wszystko na rzecz rezolutnej Mai, która od miesięcy zmaga się z wycieńczającą chorobą. O godz. 14.00 zagra DJ Ghost, tuż po nim dla uczestników wydarzenia zaśpiewa Paulina Spychalska, a następnie Tequila Sunrise i Dox. Natomiast o gdz. 19.30 o doskonały nastrój zadba kabaret Amelijush. Wieczór zwieńczy pokaz w wykonaniu Krzysztofa Drobika, a całą imprezę poprowadzi Przemysław Bała. Przewidziano też rozmaite, dodatkowe atrakcje dla dzieci i dorosłych. Jednym zdaniem: będzie się działo!

Ważnym punktem wydarzenia będzie charytatywna aukcja. Jednym z eksponatów przeznaczonych na licytację są rękawice bokserskie przekazane przez Damiana Jonaka z podpisami m.in.: Krzysztofa Głowackiego, Fiodora Czerkaszyna, Fiodor Łapina, Kamila Szeremeta, Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka. Podczas imprezy odbędzie się także wernisaż charytatywny, z którego wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na rzecz leczenia Mai.


Czteroletnia Maja od wielu miesięcy zmaga się z chorobą. Zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy – neuroblastomę IV stopnia. Choroba jest bardzo rozwinięta, z wieloma przerzutami – w mózgu, brzuchu i klatce piersiowej. Dziewczynka przeszła już chemioterapię, czeka ją jeszcze dalsze kosztowne leczenie oraz autoprzeszczep. Niezbędne jest też leczenie przeciwciałami anty-GD2 w klinice w Greifswaldzie. We wrześniu lekarze podjęli decyzje, że dziewczynka jeszcze nie kwalifikuje się do autoprzeszczepu. Musi przejść cykl mocnej chemii. Trzymamy kciuki za małą wojowniczkę i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytom pomoc dla Ukrainy

Bytomianie pomagają Ukraińcom

Pojemnik na odpady Bytom

Ponad milion kary dla Bytomia za słabą segregację odpadów

Prof. Tomasz Pietrzykowski

„Bytomiu, patrz uważnie, co się stało w Nikiszowcu”

Remont EC Szombierki dofinansowany z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji?

Remont EC Szombierki dofinansowany z funduszu UE?

Oczyszczalnia bobrek

Oczyszczalnia do likwidacji. Zastąpi ją przepompownia

Kontrola obowiązku noszenia maseczek w Katowicach

Bytomianin dziękuje policjantom i strażnikom miejskim

Byt akukuotwarcie11

Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi rzut...