Warsztaty Naprawcze Górnośląskich Kolei Wąskotorowych w teledysku!

Niedostępne na co dzień Warsztaty Naprawcze Górnośląskich Kolei Wąskotorowych znajdujące się przy ulicy Brzezińskiej uwieczniono w teledysku „Grzechotka” Fionki, czyli Emilii Rutkowskiej Bekas. Zobaczcie klip!

Byt piosenka2

Warsztaty GKW stanowią wdzięczny obiekt, który bywa chętnie fotografowany nie tylko przez profesjonalnych fotografów, ale i amatorów sztuki utrwalania przemijających chwil na kliszy. O tym, że to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Bytomiu, nie trzeba nikogo przekonywać. Osoby, które nie miały okazji zwiedzić tego wyjątkowego, postindustrialnego obiektu, mogą nadrobić zaległośći oglądając teledysk stworzony do piosenki "Grzechotka". Jego premiera miała miejsce na początku października.

Zobaczcie teledysk!

https://www.youtube.com/watch?v=oW6um0crydw#action=share

Fionka to pseudonim artystyczny Emilii Rutkowskiej Bekas. Artystka ta jest założycielką krakowskiego Teatru Tak, aktorką, piosenkarką i autorką niebanalnych utworów muzycznych. Została też laureatką I Nagrody Ogólnopolskiego Festiwalu „Południca” w Chorzowie w kategorii utworu słowno-muzycznego. Na koncie ma też udział w finale XX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku oraz drugą nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu im. Okudżawy w Hajnówce.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt nagrodydlauczniowbaletowki

Wytańczyli kolejny sukces!

Byt orszaktrzechkroli2

Kacper, Melchior i Baltazar zawitają do...

Byt new years eve 3891889 1280

Sylwester marzeń na Stadionie Śląskim?

Byt mineraly gra stworzona przez bytomianke

Gra artystki z Bytomia podbije Targi Książki w...

Byt kolory holi bytom

Kolory eksplodują w Bytomiu

Byt zlot superbohaterow plac wolskiego

Wielki powrót Superbohaterów

Byt final wosp bytom 2018

Bytom zagra z WOŚP [PROGRAM]