Warsztaty Naprawcze Górnośląskich Kolei Wąskotorowych w teledysku!

Niedostępne na co dzień Warsztaty Naprawcze Górnośląskich Kolei Wąskotorowych znajdujące się przy ulicy Brzezińskiej uwieczniono w teledysku „Grzechotka” Fionki, czyli Emilii Rutkowskiej Bekas. Zobaczcie klip!

Byt piosenka2

Warsztaty GKW stanowią wdzięczny obiekt, który bywa chętnie fotografowany nie tylko przez profesjonalnych fotografów, ale i amatorów sztuki utrwalania przemijających chwil na kliszy. O tym, że to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Bytomiu, nie trzeba nikogo przekonywać. Osoby, które nie miały okazji zwiedzić tego wyjątkowego, postindustrialnego obiektu, mogą nadrobić zaległośći oglądając teledysk stworzony do piosenki "Grzechotka". Jego premiera miała miejsce na początku października.

Zobaczcie teledysk!

https://www.youtube.com/watch?v=oW6um0crydw#action=share

Fionka to pseudonim artystyczny Emilii Rutkowskiej Bekas. Artystka ta jest założycielką krakowskiego Teatru Tak, aktorką, piosenkarką i autorką niebanalnych utworów muzycznych. Została też laureatką I Nagrody Ogólnopolskiego Festiwalu „Południca” w Chorzowie w kategorii utworu słowno-muzycznego. Na koncie ma też udział w finale XX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku oraz drugą nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu im. Okudżawy w Hajnówce.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Agnieszka Chylińska wystąpiła podczas Święta Bytomia

Tegoroczne Święto Bytomia za nami [ZDJĘCIA]

Film Lombard

Orły 2023. Film "Lombard" został nominowany do nagrody

Martyna Majok

Miała 5 lat, gdy wyjechała z Bytomia. Dziś podbija Broadway

Bytomski kwietnik

Weekend w Bytomiu zapowiada się bardzo… kwieciście

Roman Kostrzewski pogrzeb Bytom

Pogrzeb Romana Kostrzewskiego, lidera zespołu Kat, w Bytomiu

Artur Rojek

Artur Rojek wystąpi w Bytomiu, w Beceku, 5 listopada

Byt opera slaska1

Opera Śląska otrzymała pięć nominacji do...