Kolorowa jesień w Atrium Plejada

Atrium Plejada przywita jesień w kolorowych barwach! 9 października rusza akcja „1000 odcieni zakupowej jesieni” z wyjątkowymi prezentami. Na wszystkich klientów centrum czeka 1000 kart przedpłaconych i markowe upominki, a w dniu wielkiego finału konsultacje u makijażystki, pokaz kulinarny i stylowy konkurs.

Byt Atrium Plejada Jesien plakat

W akcji „1000 odcieni zakupowej jesieni” mogą wziąć udział klienci, którzy w dniach 9-19 października, w godz. 11.00-19.00, zrobią zakupy za min. 100 zł na jednym paragonie w sklepach Atrium Plejada i zarejestrują dowód zakupu w punkcie obsługi konkursu. Do odebrania będzie karta przedpłacona o wartości 20 zł. Codziennie do rozdania 100 bonów. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 1 kartę dziennie.

Dodatkowo w dniach 9-18 października klienci będą mogli zgłaszać się do rywalizacji o nagrody główne. Przy rejestracji paragonów należy oszacować ilość kwiatów tworzących kreację eksponowaną na manekinie. Dziesięć osób, które najtrafniej oszacują liczbę kwiatów, zdobędzie markowe torebki Obag. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas wielkiego finału 19 października.

W tym dniu Atrium Plejada zaplanowało dodatkowe atrakcje. Klienci centrum będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji u makijażystki i obejrzeć pokaz kulinarny „Smaczne przystawki (lub desery) na stylowe przyjęcie”.

W dniu wielkiego finału pojawią się również „Żywe manekiny” – w witrynach sklepów klienci zobaczą modelki ubrane w zestawy odzieżowe danej marki. Co godzinę prezentowana będzie inna stylizacja. Osoby, które zrobią zakupy w dzień wielkiego finału za minimum 50 zł i zarejestrują paragon, mogą oszacować wartość przedstawionej stylizacji i zawalczyć o zestaw dodatków od marki, która przygotowała komplet prezentowany przez modelkę.

Chcemy wspólnie z naszymi klientami ciepło i optymistycznie rozpocząć nową porę roku. Jesień wcale nie musi być nostalgiczna i szara. Umilamy ten okres akcją, która jest kolorowa i przyjemna dla naszych klientów – przy okazji uzupełniania jesiennej garderoby, można zdobyć wartościowe upominki i nagrody. Dodatkowo wielki finał uatrakcyjnią porady makijażystki z jesiennymi trendami i pokaz kulinarny, który pomoże przygotować wspaniałe przyjęcie – mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

Akcja „1000 odcieni zakupowej jesieni” w Atrium Plejada odbędzie się w dniach 9-19 października, w godz. 11:00-19:00. Więcej szczegółów na temat akcji oraz oferty centrum można znaleźć na stronie: www.atrium-plejada.pl.

Atrium Plejada to bogaty dobór marek odzieżowych oraz niezwykła atmosfera. Na powierzchni ponad 31 tys. mkw. GLA znajduje się ponad 50 sklepów i punktów usługowych, w tym m.in. takie marki jak: Carry, CCC, Cropp, Deichmann, Diverse, Empik, RTV Euro AGD, H&M, House, Jysk, Grycan, Orsay, Promod, Reserved, Rossmann, Sephora, Martes Sport, Venezia, Only. Obok Centrum znajduje się market budowlany Castorama oraz salon sportowy Decathlon. Na parkingu centrum, który może pomieścić ponad 1,4 tys. aut znajduje się stacja benzynowa Carrefour, stacja ładowania pojazdów elektrycznych oraz myjnia samochodowa IMO. Atrium Plejada położona jest przy al. Jana Nowaka Jeziorańskiego (przy drodze krajowej nr 88), 15 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Dobra lokalizacja Atrium Plejada daje dogodny i łatwy dojazd samochodem, jak również komunikacją lokalną (2 bezpłatne linie autobusowe; linia 750 i 850).

Atrium European Real Estate Limited

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W portfolio Grupy znajdują się 32 centra i nieruchomości handlowe zlokalizowane w czterech krajach, o wartości rynkowej 2,7 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej powyżej 870 000 mkw.
W pierwszym półroczu 2019 roku Atrium odnotowało przychody z najmu netto w wysokości 92,4 mln euro. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Ze skarpy Bytom na Igrzyska Olimpijskie

Ze Skarpy Bytom na Igrzyska Olimpijskie

Glowne zdjecie

Jak wyglądąć stylowo za niewielkie pieniądze?

Zdjęcie główne UM Oswiecim dron 26

Oświęcim - wyprawa po skarb, podziemia i szlak murali

Zdjęcie głowne

Osada Słoneczna – nowe osiedle w spokojnej...

Żubry fot Gmina Bialowieża

Odpoczynek od codzienności? Tylko w Puszczy Białowieskiej!

MW 02 0259

Fest HOT DOG ze Śląska