Budżet Obywatelski: będzie można zaprezentować swoje pomysły

Bytom to miasto pełne społeczników, aktywistów lokalnych i ludzi pasji, którzy działają na rzecz swojego miasta. Prezentuj się to wydarzenie, podczas którego lokalni społecznicy opowiadają o swojej pracy, działaniach, marzeniach i planach. Trzecia odsłona Prezentuj się poświęcona będzie Budżetowi Obywatelskiemu i odbędzie się 10 października o godzinie 17:00 w kawiarni "W Lufcie".

Byt spotkanie w lufcie

Budżet Obywatelski daje mieszkańcom możliwość decydowania o tym, jak wydać część miejskich pieniędzy. Do drugiego etapu Budżetu Obywatelskiego przeszły 52 projekty inwestycyjne oraz 9 projektów miękkich. "Prezentuj się! - Budżet Obywatelski" to przestrzeń, dzięki której wnioskodawcy mogą opowiedzieć o swoich projektach. Zaproszeni są też mieszkańcy miasta, którzy nie zgłosili żadnego projektu, ale chcą lepiej poznać pomysły zgłoszone do BO.

Głosowanie nad projektami rusza już 13 października, więc Prezentuj się to najlepszy czas by opowiedzieć o swoim wniosku.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Osoby chętne do wzięcia udziału w wydarzeniu jako prelegenci mogą przesyłać zgłoszenia już teraz, natomiast samą prezentację multimedialną można uzupełnić w późniejszym czasie. Organizatorzy czekają na nie do 10 października do godz. 12:00. Prezentacja musi spełniać wymogi formuły 20x20 i być przygotowana w jednym z formatów: .pptx, .pdf, .tiff .jpg, .png, .odp. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: stowarzyszenie.manuffaktura@gmail.com

Organizatorzy oferują pomoc w stworzeniu takiej prezentacji. W razie dodatkowych pytań można uzyskać kontakt poprzez powyższy mail, wiadomość prywatną na Facebooku do strony Inqubator Teatralny lub też nr tel. 603 955 723 / 507 702 727

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Nergal i Roman Kostrzewski

Największe gwiazdy metalu wspominają Romana Kostrzewskiego

Artur Rojek

Artur Rojek wystąpi w Bytomiu, w Beceku, 5 listopada

Byt opera slaska1

Opera Śląska otrzymała pięć nominacji do...

Byt graffiti w tunelu 12

Streetart w tunelu [ZDJĘCIA]

Byt fotko

Opera Śląska podpisała umowę na modernizację

Byt audience 868074 1280 1

Kaj się bawić 6 – 8 marca?

Byt lokal na kulture 2

Startuje druga edycja „lokalu na kulturę”