Nadchodzi Dzień Pełen Kobiecości w Studiu Figura Bytom

Studio Figura otwiera swe podwoje. 26 października reprezentantki płci pięknej będą mogły nie tylko zwiedzić wnętrze nowo powstałego gabinetu fitness, zapoznać się ze znajdującymi tam urządzeniami, ale i skorzystać z wielu zniżek oraz wziąć udział w wyjątkowym spotkaniu z profesjonalnymi brafitterkami.

Start imprezy punktualnie o godz. 9.00, a finał o godz. 18.00. Podczas Dnia Pełnego Kobiecości uczestniczki poznają stacje treningowe i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane w Studiu Figura. Skorzystają też ze specjalnych rabatów na zakup karnetów w strefie fitness i wellness i zabiegów z endermologii oraz liposukcji kawitacyjnej. Każda będzie mogła skorzystać ze stacji zabiegowo treningowych za jedyne 15 zł. Jednakże konieczny jest strój do przebrania i to najlepiej w białym kolorze.

Spotkanie z właścicielką marki Li PARIE i brafitterkami

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jolanta Lewicka, właścicielka marki Li PARIE, która jest jedną z pierwszych firm na polskim rynku zajmującą się brafittingiem, czyli profesjonalnym doborem bielizny. Twórczyni wyjątkowej marki bielizny znana jest m.in. z takich programów telewizyjnych jak „Sablewskiej sposób na modę” czy ‘dzień dobry TVN”. Podczas Dnia Pełnego Kobiecości będzie jej towarzyszyła grupa doświadczonych brafitterek, które pomogą uczestniczkom wydarzenia w przeprowadzeniu bieliźnianej metamorfozy. Panie poznają tajniki odpowiedniego dobierania biustonoszy i eksponowania swoich atutów, a także będą mogły przymierzyć ekskluzywną bieliznę.

Obowiązują jednak zapisy przez FB. Informacje można przesyłać w wiadomości prywatnej kierowanej na facebookową skrzynkę Studia Figura w Bytomiu.

Jak zdobyć zaproszenie na dzień otwarty?

Należy skomentować post opublikowany na Facebook’u Studia Figura Bytom Rynek, bądź korzystając z Facebook’a wysłać wiadomość.

Studio Figura znajduje się w 300 miejscach w Polsce

Przypomnijmy, że Studio Figura znajduje się w samym sercu Bytomia, przy ul. Rycerskiej 2. To międzynarodowa sieć posiadająca ponad 300 placówek w całej Polsce. Specjaliści ze Studia Figura przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu i wieloletniego doświadczenia pomagają swoim klientom nie tylko w pozbyciu się nadwagi, ale również wymodelowaniu sylwetki, spłyceniu zmarszczek czy likwidacji cellulitu. Panie, które marzą o zrzuceniu zbędnych kilogramów, otrzymają tu skuteczną pomoc, która pozwoli im zrealizować postawiony sobie cel.

Bytomski gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, a w soboty od 9:00 do 13:00.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Akcesoria rowerowe, w które warto doposażyć rower

Akcesoria rowerowe, w które warto doposażyć rower

Zespół Szkół Technicznych w Bytomiu

Projekty europejskie PO WER w Zespole Szkół Technicznych

Fumzeum 1

Funzeum – miejsce wypełnione światłem i kolorem

Żegluga Mazurska zdjęcie główne

Rejs po Krainie Wielkich Jezior? Tylko z Żeglugą Mazurską

Plaża

Wiosenny wypoczynek nad Bałtykiem? Dlaczego nie!

Trening EMS Bytom

Dlaczego warto zdecydować się na trening EMS w Bytomiu?