Kabaret Smile rozśmieszy Bytom nowym programem

Zaledwie przed kilkoma dniami Kabaret Smile po raz pierwszy zaprezentował swój nowy program i kolejny raz rozbawił publiczność do łez. Teraz popularny zespół przyjedzie z nim do Bytomia.

Byt kabaret smile tu i teraz

Andrzej Mierzejewski, Paweł Szwajgier i Michał Kincel od 2003 roku tworzą Kabaret Smile. Przez te wszystkie lata zdobyli ogólnopolską rozpoznawalność. Na swoim koncie mają liczne sukcesy na wielu przeglądach kabaretowych, w tym słynnych PaKA i Ryjek. W swoich skeczach grupa często wykorzystuje żart sytuacyjny i niejednokrotnie sięga po śląskie motywy, by rozbawiać widownię. Smile jest częstym gościem przeróżnych programów telewizyjnych, dzięki którym jej popularność stale utrzymuje się na wysokim poziomie.

Niecały tydzień temu kabaret przedstawił swój nowy program zatytułowany "Tu i teraz". Publiczność w Lublinie z dużym entuzjazmem przyjęła nowe skecze. W najbliższą niedzielę grupa wystąpi na scenie w Bytomskim Centrum Kultury. Bytomianie przez dwie godziny będą rozśmieszani przez członków kabaretu, którzy bardzo chętnie wchodzą w interakcje z widownią, co sprawia, że każdy ich występ jest szczególny i niepowtarzalny. - Kto raz obejrzał występ Kabaretu Smile nie będzie mógł doczekać się kolejnego spotkania - zachwalają organizatorzy.

Bilety na występ Kabaretu Smile 27 października o 17:00 w Bytomiu są dostępne w cenach 65/75 zł w kasie Beceku (tel. 32 389 31 09 w. 101) oraz na portalach BiletyNaKabarety.pl i KupBilecik.pl. Informacje i zamówienia grupowe można składać pod numerem telefonu 730 870 676.

Artykuł sponsorowany

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon