Biedronka przy ul. Frenzla w Miechowicach nieczynna. Co się stało?

Biedronka w Miechowicach została zamknięta. To jednak tylko sytuacja przejściowa, ponieważ sklep przechodzi metamorfozę. Kiedy remont dobiegnie końca?

Byt biedronka frenzla26 bytom

- Biedronka kontynuuje proces modernizacji swoich sklepów na terenie całego kraju, a aktualnie unowocześniany sklep w Bytomiu przy ul. Frenzla 26 wpisuje się w ten harmonogram - wyjaśnia Karolina Ulatowska, specjalista ds. relacji zewnętrznych w sieci Biedronka.

Zgodnie ze statystykami podanymi przez popularny dyskont spożywczy, w pierwszej połowie 2019 roku wyremontowano aż 67 placówek należących do sieci. Prace modernizacyjne prowadzone są w celu zwiększenia atrakcyjności placówki, podniesienia komfortu zakupów oraz dostosowania sklepu do aktualnie obowiązujących w sieci Biedronka standardów.

Co się zmieni po modernizacji?

- W wyremontowanym sklepie zostaną wydzielone nowe strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami. Oznaczone będą także moduły z artykułami promocyjnymi – wylicza Karolina Ulatowska. Finał prac będzie miał miejsce na przełomie listopada i grudnia. Do tego czasu klienci marketu mieszczącego się przy ul. Frenzla 26 muszą korzystać z pozostałych sklepów sieci Biedronka w Bytomiu przy ul. Dalekiej 32 oraz ul. Kazimierza Pułaskiego 65.

Przypomnijmy, że rok temu gruntowną metamorfozę przeszła Biedronka przy ul. Zabrzańskiej w Szombierkach, a niedawno nie do poznania zmienił się sklep przy ul. Witczaka. Zdjęto starą, żółtą blachę trapezową i zastąpiono ją jednolitą, szarą elewacją, dzięki czemu sklep prezentuje się dziś znacznie lepiej.

fot. Google Maps

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Woz strazacki karetka

Bytom przekazuje karetkę i wóz strażacki dla Ukrainy

Uchodźcy z Ukrainy w Bytomiu

Bytom gości uchodźców. Przyjechało ponad 50 Ukraińców

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

Mapa S11

S11 polepszy komunikację Bytomia z miastami ościennymi

Projekt bez tytułu 6

Zmienia się właściciel elektrociepłowni Szombierki

Aula Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej przed i po remoncie

Najpiękniejsza sala koncertowa Bytomia po renowacji

Bytom. Urząd Miejski

Bytom drugi od końca w Rankingu Gmin Województwa Śląskiego