Znamy najlepszych motorniczych 2019 roku

Zmagania motorniczych zakończone. Spółka Tramwaje Śląskie po raz drugi zorganizowała konkurs na najlepszego motorniczego w nowej formule. I choć triumfował przedstawiciel regionu katowickiego, to Bytom reprezentowało aż dwóch przedstawicieli.

Byt najlepszy motorniczy

Tytuł „Najlepszego Motorniczego spółki Tramwaje Śląskie S.A.” w 2019 roku powędrował do Macieja Gałata, motorniczego z rejonu nr 2 w Katowicach.
Jak informuje przedstawiciel spółki Tramwaje Śląskie, nowa formuła konkursu pozwala na wyłonienie w pierwszym, wielozadaniowym etapie najlepszych motorniczych poszczególnych rejonów. Z kolei drugą, także wielozadaniową, rundę przeprowadzono podczas Dnia Otwartego Zajezdni Tramwajowej w Katowicach, dzięki czemu finałowe zmagania obserwowali uczestnicy wspomnianego wydarzenia.

Kto zasłużył na laur zwycięzcy? Okazuje się, że w pierwszym etapie najlepszymi motorniczymi poszczególnych regionów zostali: Adam Chełczyński (w Będzinie), Maciej Gałat (w Katowicach), Jakub Drogoś (w Bytomiu) oraz Tadeusz Lasota (w Gliwicach). Wśród finalistów znaleźli się jeszcze: Angelika Gamrat (Będzin) i Paweł Pasierowski (Bytom).

W finałowej konkurencji najlepszy okazał się Maciej Gałat. Wyprzedził Adama Chełczyńskiego i Angelikę Gamrat, która ostatecznie uplasowała się na trzecim miejscu.

fot. Tramwaje Śląskie S.A/www.tram-silesia.pl

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski Śpiący Lew

Uszkodzonego przez wandali Śpiącego Lwa poddano konserwacji

Woz strazacki karetka

Bytom przekazuje karetkę i wóz strażacki dla Ukrainy

Mapa S11

S11 polepszy komunikację Bytomia z miastami ościennymi

Projekt bez tytułu 6

Zmienia się właściciel elektrociepłowni Szombierki

Prof. Tomasz Pietrzykowski

„Bytomiu, patrz uważnie, co się stało w Nikiszowcu”

Polana w lesie

Nadleśnictwo chce mocno przerzedzić bytomski las

Tramwaj i choinka

Z Bytomia na Sylwester z Polsatem tramwajem