„Wyzwania Zero Waste” - warsztaty w Odpadach spod lady już jutro

Czym jest idea zero waste? Jak stworzyć woreczki z materiałów z odzysku, które zastąpią jednorazówki z plastiku? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących upcykling poznają uczestnicy warsztatów organizowanych przez właścicielkę „Odpadów spod lady”.

Byt odpady spod lady

W niedzielę, 3 listopada, o godz. 10.00 w „Odpadach spod lady” przy ul. Powstańców Warszawskich 16 ruszają zajęcia otwarte „Wyzwania Zero Waste” dla wszystkich zainteresowanych ideą recyklingu.

- Cykl warsztatów będzie obejmował zastosowanie idei zero waste w życiu codziennym „mieszkańca miasta”. Nauczymy się krok po kroku, jak zastępować nadmierną ilość zużywanych śmieci w zakresie własnego mieszkania oraz jak przełożyć to na życie w miejskiej dżungli – zapowiada Agata Maciejaszek, właścicielka „Odpadów spod lady” i organizatorka wspomnianych warsztatów. Udział w warsztatach jest płatny. Kosztuje 15 zł. Chętni muszą się też wcześniej zapisać, wysyłając maila na: odpadyspodladywarsztaty@gmail.com.

Przypomnijmy, że „Odpady spod lady” to nowo otwarty sklep i showroom, w którym można nie tylko nabyć oryginalne przedmioty wykonane z materiałów z odzysku, ale i samodzielnie wykonać rozmaite bibeloty, torby, biżuterię i wiele innych.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytom pomoc dla Ukrainy

Bytomianie pomagają Ukraińcom

Pojemnik na odpady Bytom

Ponad milion kary dla Bytomia za słabą segregację odpadów

Oczyszczalnia bobrek

Oczyszczalnia do likwidacji. Zastąpi ją przepompownia

EC Szombierki

101. urodziny EC Szombierki. Licytacja czy wywłaszczenie?

Kontrola obowiązku noszenia maseczek w Katowicach

Bytomianin dziękuje policjantom i strażnikom miejskim

Gmach ŚUM w Bytomiu oficjalnie oddano do użytku

Remont gmachu ŚUM przy ul. Piekarskiej oficjalnie zakończony

Byt akukuotwarcie11

Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi rzut...