Lecisz na wakacje? Skorzystaj z parkingu

Ci którzy podróżują samolotami bardzo często mają problem, co zrobić z samochodem podczas swojej nieobecności. Wciąż jednak zostawienie auta nawet na strzeżonym parkingu powoduje niepokój. Jak się okazuje niepotrzebnie. Skorzystanie z tej opcji ma bardzo dużo plusów.

Byt czerwony i niebieski samochod

Oszczędność czasu

Skorzystanie z parkingu przy lotnisku pozwala zaoszczędzić bardzo dużo czasu. Wsiadamy w samochód, zostawiamy go pod odpowiednią opieką i zostajemy odwiezieni na lotnisko. To ogromne ułatwienie! Nie musimy tracić cennego czasu na wyszukanie transportu na lotnisko, ani nikogo prosić o przysługę. Dlatego parking przy lotnisku Pyrzowice Katowice to bardzo wygodna opcja.

Oszczędność pieniędzy

Podróżujący często obawiają się dodatkowych kosztów. Już sama podróż samolotem sporo kosztuje. Jednak ceny za miejsce na parkingu nie są aż tak wysokie jakby się nam mogło wydawać. Bez obaw można z niego skorzystać i się nie martwić, że zrujnuje nasze finanse. Na parkingu we wspomnianych Pyrzowicach mamy dostępnych wiele wariantów cenowych dzięki czemu łatwiej wybrać tę najbardziej dostosowaną do własnych potrzeb. Dzięki takiemu podejściu do klienta, pozostawienie samochodu w takim miejscu okazuje się bardzo komfortowym rozwiązaniem.

Bezpieczeństwo

Większość z nas chce, aby samochód podczas nieobecności (urlopu bądź wyjazdu służbowego) znalazł się w dobrych rękach. Z tego właśnie powodu często niedoceniane parkingi samochodowe przy lotniskach nie mogą być w pełni wykorzystywane. Wynika to głównie z obawy o pozostawienie własności na "obcym" terenie. Nic bardziej mylnego! Na parkingu Pyrzowice Katowice samochód jest całkowicie bezpieczny. Zadbano o to, aby w tym miejscu nie brakowało monitoringu i całodobowej ochrony. To sprawia, że Możemy być pewni, że zostawiamy nasz pojazd w naprawdę dobrych rękach. W dodatku parking Pyrzowice Katowice w ramach w swoich pakietów oferuje różne ubezpieczenia, które zależą od wybranej przez nas opcji. Dzięki temu nawet gdyby coś się stało z naszym samochodem, to dostaniemy odszkodowanie.

Transfer na lotnisko!

Parkingi lotniskowe rzadko sąsiadują bezpośrednio z lotniskiem. Dlatego oferowany przez nie transfer jest taki ważny. Parking Pyrzowice Katowice cały czas go unowocześnia. Dzięki temu skraca się nasz oczekiwania i mamy zapewnioną coraz większą wygodę. Obecnie transfer na lotnisko i z lotniska odbywa się bardzo komfortowymi autokarami, a to znacząco skraca czas oczekiwania na dojazd do parkingu Pyrzowice Katowice. Duże możliwości przewozowe gwarantują szybki transport podróżujących podczas mniejszej ilości wyjazdów z parkingu niż gdyby realizowały to samochody osobowe. Co ważne, każdy pasażer jest na bieżąco informowany o położeniu autobusu przez specjalną aplikację. To rozwiązanie pozwala na zaplanowanie czasu oczekiwania w odpowiedni sposób.

Materiał partnera

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Uchodźcy z Ukrainy w Bytomiu

Bytom gości uchodźców. Przyjechało ponad 50 Ukraińców

Mapa S11

S11 polepszy komunikację Bytomia z miastami ościennymi

Projekt bez tytułu 6

Zmienia się właściciel elektrociepłowni Szombierki

Aula Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej przed i po remoncie

Najpiękniejsza sala koncertowa Bytomia po renowacji

Bytom. Urząd Miejski

Bytom drugi od końca w Rankingu Gmin Województwa Śląskiego

Zrzutka - Pomóż mi uratować Mamę

Bytomiankę czeka operacja za 150 tys. zł...

Ulica Miarki w Bytomiu

Zwężenie ulicy Miarki, ograniczenie prędkości