Bytomski barber shop urósł i uruchomił studio tatuażu

Rozwój Barber Shop Silesia to fascynująca historia sukcesu. Początkowo nieduży zakład fryzjerski dla mężczyzn w krótkim czasie stał się jednym z największych w regionie. Teraz w dodatku poszerzył swoją ofertę o studio tatuażu.

Byt tatoo shop silesia

Pierwszy barber shop w Bytomiu

{gallery}galerie-news/2019/11/barber-shop-silesia{/gallery}

Fryzjer męski przy ulicy Kwietniewskiego jest jedynym takim miejscem w Bytomiu. Choć w bytomskich salonach fryzjerskich zaczynają się pojawiać usługi barberskie, to jednak są one tylko dodatkiem do oferty, a nie podstawą ich działalności. Z kolei Barber Shop Silesia specjalizuje się w strzyżeniu panów, co jest jednym z powodów jego ogromnej popularności. Kolejnym jest dbałość o wysoką jakość usług i ciągłe podnoszenie umiejętności oraz kwalifikacji pracujących tu barberów poprzez regularne szkolenia. Nauk udzielał im m.in. trener polskiej kadry barberów, którego zawodnicy regularnie przywożą medale z mistrzostw świata.

barber shop silesia 04

Salon pierwotnie zajmował niedużą salę z dwoma stanowiskami do strzyżenia. Z powodu dużego zainteresowania już po około roku istnienia zaadaptowano sąsiednie pomieszczenie, by móc jednocześnie obsługiwać pięciu klientów. - Panowie przyjeżdżają do nas z całej okolicy. Mamy klientów z Piekar Śląskich, Zabrza, Rudy Śląskiej, Chorzowa, a zdarza się, że odwiedzają nas ludzie ze znacznie bardziej oddalonych miejscowości – mówią Agnieszka i Krystian Strzelczyk, właściciele Barber Shop Silesia.

Nie minął jeszcze drugi rok od uruchomienia tego biznesu, a jedyny bytomski barber shop znów się rozrósł. Tym razem salon powiększono o sąsiadujący z nim dwupoziomowy lokal. W efekcie powierzchnia Barber Shop Silesia powiększyła się ponad dwukrotnie. W nowej przestrzeni pojawiły się kolejne trzy stanowiska do strzyżenia oraz zupełna nowość - studio tatuażu.

Dodatkowa powierzchnia i studio tatuażu

{gallery}galerie-news/2019/11/tattoo-shop-silesia{/gallery}

- To pomysł, z którym nosiliśmy się od początku - opowiada Krystian Strzelczyk. - W lokalu, o który powiększyliśmy nasz salon wcześniej funkcjonowała przychodnia stomatologiczna, dlatego bez trudu spełniliśmy wymogi sanitarne i dziś możemy zapewnić sterylne oraz bezpieczne warunki do wykonywania tatuaży - stwierdził właściciel.

W przeciwieństwie do części fryzjerskiej, która jest przeznaczona dla mężczyzn, to oferta studia tatuażu Tattoo Shop Silesia jest dedykowana przedstawicielom wszystkich płci. Pracujący tu tatuatorzy mogą stworzyć indywidualne projekty na podstawie pomysłów przedstawionych przez klientów. Do wykonywania tatuaży stosują wyłącznie materiały sprawdzonych producentów, aby zapewnić ich trwałość i dobry wygląd.

tatoo shop silesia 01

Otwarcie po rozbudowie

Oficjalne otwarcie Tattoo Shop Silesia oraz nowej części barber shopu odbędzie się już w najbliższą sobotę, 9 listopada. Z tej okazji przy ul. Kwietniewskiego zagra Projekt Papierlos, na gości będzie czekać poczęstunek oraz zestaw specjalnie przygotowanych projektów, które tego dnia będzie można bez wcześniejszych zapisów wytatuować sobie na ciele w promocyjnych cenach. Początek atrakcji już o 9:00.

Po rozbudowie Barber Shop Silesia dołączył do grona największych salonów na Górnym Śląsku. Warto podkreślić, że jest również jednym z zaledwie kilku miejsc w Polsce, gdzie w tej samej lokalizacji działa salon fryzjerski dla mężczyzn i studio tatuażu. To sprawia, że jest wyjątkowym miejscem nie tylko na mapie Bytomia, ale też daleko poza jego granicami.

plakat otwarcie tattoo shop silesia

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Z jaką walutą na urlop do Chorwacji?

Z jaką walutą na urlop do Chorwacji?

Jan Hartman gościem Pawła Kobylińskiego

Jan Hartman gościem Pawła Kobylińskiego

Kabaret Smile już wkrótce w Bytomiu, Sosnowcu i Bielsku-Białej! Specjalny prezent na 20-lecie

Kabaret Smile, wkrótce w Bytomiu, Sosnowcu i Bielsku-Białej!

SKARPA BYTOM przedłuża ferie zimowe – wspinaczka zamiast lekcji

SKARPA BYTOM przedłuża ferie zimowe

Gdzie schowasz swój rower na zimę?

Gdzie schowasz swój rower na zimę?

Hajtnij się. Oni Ci w tym pomogą. Najlepsze miejsca, pomysły i inspiracje na wesele

Hajtnij się. Oni Ci w tym pomogą. Najlepsze miejsca, pomysły

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty