Elektrociepłownia Szombierki "wystąpiła" w teledysku zespołu Mów

Elektrociepłownia Szombierki ponownie w teledysku! Tym razem klip do piosenki „Dziennik” w klimatycznych wnętrzach industrialnej katedry nagrał zespół Mów.

Byt mowdziennik

Jak sami mówią o sobie, zespół MÓW to czwórka kreatywnych artystów (Ania Bratek, Aga Derlak, Mateusz Szewczyk i Patryk Zakrzewski), którzy dzięki swoim pasjom i talentom potrafią przenieść słuchaczy w cudowny świat muzyki. - Soulowe/jazzowe/popowe brzmienie i dające do myślenia teksty gwarantują odbiorcom niezapomniane chwile refleksji i spojrzenia na rzeczywistość z dystansu – przyznają artyści.

Debiutancką „EPkę” zespół wydał jesienią 2017. Z kolei rok później pod banderą słowackiej wytwórni Hevhetia ukazała się płyta pt. „Historie zebrane”. Niedawno, przy współpracy z Vintage Sessions i podczas live session, powstał teledysk do kolejnej produkcji.

Zobaczcie teledysk!

https://www.youtube.com/watch?v=v9K6ks5Vye4&fbclid=IwAR1SORmOkGQamosLSeGP-HJ3QhG47ENxllescWt_ROc8F3_sRUHsHATN29U

- Oto i on - Dziennik. To piosenka, której nie znajdziecie na pierwszej płycie. To coś zupełnie nowego. Wiele pracy i wysiłku kosztowało nas, by to wszystko się udało – poinformowano 11 października na facebookowym fanpage’u zespołu.

fot. scereen z teledysku

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt ars cameralis 2015 plakat

Kaj się bawić? 13.11 - 19.11

Byt 2014 42 straznik plazy

Dzika przyroda w muzeum

Byt A Verbum Nobile 078

Bytomska Nagroda Europejska w rękach Krzysztofa...

Byt zbiory mgb

Zbiory muzeum w sieci

Verdi na weekend

Kronika kusi

Bytomski5 freaks pink mama theatre 1

Gender w Teatrze ROZBARK