Przy ulicy Łokietka powstanie tymczasowy przystanek autobusowy

Uwaga pasażerowie korzystający z autobusów linii 73, 158 i 167! Od 16 listopada szykują się pewne zmiany w rozkładach jazdy.

Byt bus 1678945 1280

Jak informuje Zarząd Transportu Metropolitalnego, od 16 listopada do około 20 grudnia autobusy linii nr: 73, 158 i 167 będą kursowały w kierunku Radzionkowa, Tarnowskich Gór i Szombierek trasą objazdową. Ma to związek z tymczasowym zamknięciem w jednym kierunku ulicy Wojciechowskiego w Bytomiu-Stroszku.

Trasa wymienionych wyżej autobusów zostanie lekko zmodyfikowana i będzie przebiegała od ulicy Tysiąclecia, ulicami Rydza-Śmigłego, Legnicką i Łokietka, do ul. Strzelców Bytomskich. W związku z powyższym przez nieco ponad miesiąc nie będą obsługiwane przystanki: Bytom Stroszek Wojciechowskiego i Bytom Stroszek Osiedle.

W zamian za to autobusy zatrzymają się na przystankach tymczasowych, zlokalizowanych przy ulicy Łokietka: Bytom Stroszek Zajezdnia (w rejonie skrzyżowania z ulicą Legnicką) oraz Bytom Stroszek Osiedle (w rejonie skrzyżowania z ulicą Strzelców Bytomskich).

fot.pixabay.com

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon