Dni Bytomia 2020: Bytomianie ponownie wybiorą gwiazdy, które zagrają podczas święta miasta!

Po raz drugi bytomianie zdecydują, kto wystąpi na Dniach Bytomia 2020. Tym razem urząd miasta organizuje głosowanie z dużym wyprzedzeniem, a więc jest szansa na zaproszenie gwiazd muzycznej estrady.

Byt dni bytomia z drona

Dziś, punktualnie o godzinie 18.00, rusza głosowanie, w wyniku którego bytomianie wskażą artystę, którego chcieliby zaprosić do udziału w przyszłorocznych Dniach Bytomia. Tym samym pomogą w układaniu programu jednej z największych imprez muzycznych organizowanych w naszym mieście. Swoje głosy można oddawać do 1 grudnia.

- Dzięki zaangażowaniu mieszkańców, udało nam się wspólnie ułożyć program, który pozwolił zgromadzić 60 tys. osób na widowni podczas tegorocznych Dni Bytomia. Liczę na to, że sukces ten uda nam się powtórzyć także w przyszłym roku, dlatego zapraszam bytomian do wyrażenia swojej opinii w internetowym głosowaniu. Stwórzmy razem program przyszłorocznych Dni Bytomia – mówi prezydent Mariusz Wołosz.

Co zrobić, aby zagłosować na ulubionego artystę?

Wystarczy wejść na stronę internetową www.dnimiasta.bytom.pl i oddać głos na jednego spośród 40 wykonawców. Są wśród nich m.in. Margaret, Partycja Markowska, Miuosh, Kayah, Feel, Akcent, Blue Cafe czy Natalia Nykiel. Wygra ta gwiazda, która zgromadzi najwięcej głosów w plebiscycie. Jednakże jej przyjazd do Bytomia uzależniony jest jeszcze od kilku czynników. Decydujące będzie to, czy zaproponowany przez miasto termin będzie wolny w kalendarzu danego artysty oraz to, czy zaakceptuje on warunki techniczne i finansowe. - Jeśli zwycięzca plebiscytu nie będzie mógł wystąpić na Dniach Bytomia 2020, organizatorzy będą negocjować z kolejnym artystą z największą liczbą głosów - precyzuje Małgorzata Węgiel-Wnuk, rzecznik prasowy bytomskiego magistratu.

Przypominamy, że każdy bytomianin może oddać tylko 1 głos. Należy wskazać wybranego artystę, a następnie podać swoje dane takie jak: imię i nazwisko, datę urodzenia, a także zatwierdzić oświadczenie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zagłosować, klikając „Wyślij zgłoszenie”.

Głosowanie potrwa od 18 listopada do 1 grudnia do północy, natomiast wyniki zostaną podane po weryfikacji przez komisję konkursową.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt festyn mickiewicza

Sąsiedzi z Mickiewicza będą imprezować

Byt 10954597 335441923331371 6083715968244705569 n

"Nieograniczone pole widzenia" – finał

Byt szkolamuz

Dzień Otwartych Drzwi w Ogólnokształcącej...

Spektakl dyplomowy WTT znów z Jerzym Stuhrem

Bytomski5 osobowosc zaburzona 1

ROZBARK in MOTION

Bytomski5 kronika

W CSW Kronika rusza nowy cykl wykładów "Czego...

Bytomski5 muzeum likwidacja porzadek

Marszałek chce oddać Muzeum