Ciężarówki Coca-Coli wyruszają w trasę. Czy zawitają do Bytomia?

Tradycyjnie, także i w tym roku czerwone ciężarówki Coca-Coli ruszają w trasę po Polsce. Jakie miasta odwiedzą? Tego jeszcze nie wiadomo. Głosowanie ruszyło, warto zatem oddać głos na Bytom!

Byt cocacola

Co zrobić, aby ciężarówki Coca-coli odwiedziły Bytom?

- Głosujesz – ustalasz tegoroczną trasę świątecznych ciężarówek! Wpisz w komentarzu # z nazwą swojego miasta (bez polskich znaków, znaków interpunkcyjnych oraz spacji, a dwuczłonową nazwę miasta napisz łącznie). 10 miast z największą liczbą hashtagów przejdzie do finałowego etapu, w którym wybierzecie 3 zwycięskie miasta, do których przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Cola! – czytamy na facebookowym profilu Coca-coli.

Pierwszy etap głosowania na miasta, do których mają przyjechać świąteczne wozy ruszył 18 listopada i potrwa do 1 grudnia 2019 r., do godz. 23.59. Etap ten polega na tym, że uczestnicy, a więc użytkownicy Facebooka, spośród wszystkich miast wymienionych w regulaminie akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Coli.

Każdy uczestnik może zagłosować nieograniczoną liczbę razy na poszczególne miasta. Do etapu drugiego, który zostanie przeprowadzony 6 grudnia 2019 r. w godz. 15.00-19.00, przejdzie 10 miast, które zdobyły najwięcej głosów. Wówczas, na facebookowym profilu Coca-Coli, zostanie opublikowany odrębny post, pod którym uczestnicy mają szansę na nowo oddawać głosy na 10 miast wybranych w etapie I.

W trzech miastach, które zgromadzą najwięcej głosów zostanie zorganizowany przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Wyniki pierwszego etapu poznamy do 3 grudnia, a drugiego – do 7 grudnia.

fot. M. Mikrut-Majeranek z 2016 r.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski Śpiący Lew

Uszkodzonego przez wandali Śpiącego Lwa poddano konserwacji

Woz strazacki karetka

Bytom przekazuje karetkę i wóz strażacki dla Ukrainy

Mapa S11

S11 polepszy komunikację Bytomia z miastami ościennymi

Projekt bez tytułu 6

Zmienia się właściciel elektrociepłowni Szombierki

Polana w lesie

Nadleśnictwo chce mocno przerzedzić bytomski las

Tramwaj i choinka

Z Bytomia na Sylwester z Polsatem tramwajem

Alicja Omięcka

Podwyżki dla pracowników Kolei Śląskich już od 1.10.2021!