Niezawodna klimatyzacja na Śląsku

Śląsk jest regionem słynącym z produkcji i przemysłu, a także doskonale rozwijającego się rynku lokali użytkowych, takich jak powierzchnie biurowe. Jest to atrakcyjne miejsce dla nowych firm, a także ośrodek naukowy i technologiczny, który pozwala na szybki rozwój prosperujących tu już od długiego czasu przedsiębiorstw. W każdym z tych miejsc korzystanie z klimatyzacji jest nie tylko przyjemnym udogodnieniem, ale wręcz koniecznością.

Byt klimatyzatory na budynku

3 powody, które przemawiają za wykorzystaniem nowoczesnej klimatyzacji

Zbyt wysoka temperatura otoczenia nie służy dobremu samopoczuciu pracowników. Powoduje ich senność, obniża poziom koncentracji i wyraźnie spowalnia reakcję na bodźce zewnętrzne. W efekcie przyczynia się do zmniejszenia wydajności w pracy, wolniejszego wykonywania zadań i osiągania niższych wyników. W skrajnych przypadkach może wręcz doprowadzić do wypadków.

Podniesienie poziomu skupienia i efektywności pracy to jeden z priorytetów każdego przedsiębiorcy. Odpowiednia klimatyzacja może w istotny sposób przyczynić się do zwiększenia produktywności, co jest pierwszym argumentem przemawiającym za jej instalacją.

Nadmiernie nagrzewające się pomieszczenia mogą jednak zaszkodzić nie tylko ludziom, ale również znajdującym się w nich sprzętom. Istnieje wiele branż, w których temperatura otoczenia jest czynnikiem istotnym i podlegającym monitorowaniu. Ma to miejsce na przykład w laboratoriach chemicznych, w których temperatura powinna zawsze utrzymywać się na podobnym poziomie. Dbałość o ten aspekt pracy to drugi argument przekonujący do korzystania z klimatyzacji.

A czy warto wymieniać stare urządzenia na nowe? Jak przekonuje firma Waso Klim, będąca liderem na śląskim rynku w zakresie kompleksowej obsługi urządzeń z branży HVAC, tak! Modernizacja klimatyzacji może bowiem przyczynić się do oszczędności energii elektrycznej, a co za tym idzie do zmniejszenia kosztów eksploatacji. Realne wyniki to nawet oszczędność 30% energii w stosunku do urządzeń starego typu.

Bytom - Twoje miejsce pracy

Jeśli posiadasz siedzibę swojej firmy w Bytomiu, bez wątpienia chciałbyś znaleźć także przedsiębiorstwo zajmujące się klimatyzacją na lokalnym rynku. Zarówno montaż, jak i późniejsza kompleksowa obsługa systemu chłodzenia mogą stanowić dla Ciebie priorytet gwarantujący, że z łatwością skontaktujesz się z usługodawcą w każdej chwili.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, chcielibyśmy zaproponować Ci profesjonalny serwis klimatyzacji w Bytomiu, jaki oferuje Waso Klim. W jego skład wchodzi zarówno instalacja urządzeń, jak i ich okresowe kontrole, czyszczenie, a także ewentualne naprawy, gdyby były konieczne. Decydując się na polecany przez nich sprzęt, na pewno się nie zawiedziesz, gdyż w ofercie firmy znajdują się urządzenia renomowanych marek, takich jak Mitsubishi Heavy, Sinclair czy LG. Z nimi na pewno praca w Twojej firmie będzie przyjemniejsza!

Materiały partnera

fot. materiały prasowe

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Janusz Michałek KSSE Musimy porozmawiac o Bytomiu

„Architektura i mieszczańskość Bytomia to atut... biznesowy”

Bytom pomoc dla Ukrainy

Bytomianie pomagają Ukraińcom

Pojemnik na odpady Bytom

Ponad milion kary dla Bytomia za słabą segregację odpadów

Remont EC Szombierki dofinansowany z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji?

Remont EC Szombierki dofinansowany z funduszu UE?

Oczyszczalnia bobrek

Oczyszczalnia do likwidacji. Zastąpi ją przepompownia

Kontrola obowiązku noszenia maseczek w Katowicach

Bytomianin dziękuje policjantom i strażnikom miejskim

Byt akukuotwarcie11

Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi rzut...