Sylwester marzeń na Stadionie Śląskim?

Byt new years eve 3891889 1280

Wielkimi krokami zbliża się kolejna impreza sylwestrowa. Mieszkańcy województwa śląskiego powitają Nowy Rok ponownie na Stadionie Śląskim. A co w Bytomiu?

Tradycyjnie już Sylwester z Polsatem poprowadzi Krzysztof Ibisz. Wstęp będzie bezpłatny. Na scenie Stadionu Śląskiego wystąpią międzynarodowe gwiazdy muzyki tanecznej. Wśród artystów znajduje się m.in.: DJ BoBo, La Bouche, Captain Jack a także popularni polscy wykonawcy jak Daj to głośniej, Ronnie Ferrari, Feel oraz Enej. Nie zabraknie też Sławomira i Kairy.

- Ubiegłoroczna impreza sylwestrowa okazała się ogromnym sukcesem – we wspólnej zabawie na Stadionie Śląskim uczestniczyło ponad 42 tysiące osób oraz prawie dwa miliony widzów obejrzało to wydarzenie przed telewizorami. To ostatecznie przekonało nas, że decyzja o organizacji sylwestra na Śląskim była słuszna - powiedział podczas konferencji prasowej marszałek Jakub Chełstowski.

Aby ułatwić dotarcie do Kotła Czarownic mieszkańcom wybierającym się tu z różnych zakątków województwa, Koleje Śląskie zapowiedziały zwiększenie taboru.

A w Bytomiu?

W naszym mieście żadna impreza nie zostanie zorganizowana. Jak wyjaśnia Małgorzata Węgiel-Wnuk, rzecznik prasowy bytomskiego magistratu: - Podobnie jak w ubiegłym roku, ze względu na ograniczone środki finansowe, nie planujemy organizacji plenerowej imprezy sylwestrowej w Bytomiu.

fot. pixabay.com

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Fortepian cadenza w bytomiu

Przed Operą stanął fortepian. Na razie na próbę...

Lombard nagrody

Pięć nagród dla „Lombardu”. Śląski film rozbił bank

Wiesław Ochman i Krystian Ochman

Wnuk solisty Opery Śląskiej zawalczy o Eurowizję. Ma szanse?

Kasia Kowalska wystąpi 3 października w Bytomiu

Kasia Kowalska zaśpiewa w niedzielę 3 października w Bytomiu

Byt fotobudka dziesiec

Fotobudka. Noc Muzeów 2021 w Bytomiu. Zobacz...

Byt 12

Zobacz Słońce zamkniętymi oczami

Byt andrzejlampert

Tenor z Opery Śląskiej rapuje!