Sylwester marzeń na Stadionie Śląskim?

Byt new years eve 3891889 1280

Wielkimi krokami zbliża się kolejna impreza sylwestrowa. Mieszkańcy województwa śląskiego powitają Nowy Rok ponownie na Stadionie Śląskim. A co w Bytomiu?

Tradycyjnie już Sylwester z Polsatem poprowadzi Krzysztof Ibisz. Wstęp będzie bezpłatny. Na scenie Stadionu Śląskiego wystąpią międzynarodowe gwiazdy muzyki tanecznej. Wśród artystów znajduje się m.in.: DJ BoBo, La Bouche, Captain Jack a także popularni polscy wykonawcy jak Daj to głośniej, Ronnie Ferrari, Feel oraz Enej. Nie zabraknie też Sławomira i Kairy.

- Ubiegłoroczna impreza sylwestrowa okazała się ogromnym sukcesem – we wspólnej zabawie na Stadionie Śląskim uczestniczyło ponad 42 tysiące osób oraz prawie dwa miliony widzów obejrzało to wydarzenie przed telewizorami. To ostatecznie przekonało nas, że decyzja o organizacji sylwestra na Śląskim była słuszna - powiedział podczas konferencji prasowej marszałek Jakub Chełstowski.

Aby ułatwić dotarcie do Kotła Czarownic mieszkańcom wybierającym się tu z różnych zakątków województwa, Koleje Śląskie zapowiedziały zwiększenie taboru.

A w Bytomiu?

W naszym mieście żadna impreza nie zostanie zorganizowana. Jak wyjaśnia Małgorzata Węgiel-Wnuk, rzecznik prasowy bytomskiego magistratu: - Podobnie jak w ubiegłym roku, ze względu na ograniczone środki finansowe, nie planujemy organizacji plenerowej imprezy sylwestrowej w Bytomiu.

fot. pixabay.com

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt festyn mickiewicza

Sąsiedzi z Mickiewicza będą imprezować

Byt 10954597 335441923331371 6083715968244705569 n

"Nieograniczone pole widzenia" – finał

Byt szkolamuz

Dzień Otwartych Drzwi w Ogólnokształcącej...

Spektakl dyplomowy WTT znów z Jerzym Stuhrem

Bytomski5 osobowosc zaburzona 1

ROZBARK in MOTION

Bytomski5 kronika

W CSW Kronika rusza nowy cykl wykładów "Czego...

Bytomski5 muzeum likwidacja porzadek

Marszałek chce oddać Muzeum