Śląski „Joker”, czyli „Błozyn” to kolejna filmowa przeróbka Niklausa Pierona

Niklaus Pieron rozkręca się. Po śląskiej przeróbce trailerów do „Wiedźmina” i „Gwiezdnych wojen”, zabrał się za „Jokera”. Z jakim skutkiem? Sami zobaczcie!

Byt joker

„Joker” w reż. Todda Phillips’a to amerykański dramat psychologiczny, który stworzono na podstawie serii komiksów o postaci o tym samym imieniu. To jeden z bohaterów uniwersum DC. Kinowa premiera filmu w Polsce miała miejsce 4 października. Z kolei kilka dni temu za stworzenie śląskiej przeróbki filmowego zwiastuna zabrał się Niklaus Pieron. Tak powstał „Błozyn”. Usłyszymy w nim np., że „Gotham je choby Sosnowiec”.

- Powiem Wam, że jednak co Warner Bros, to Warner Bros, ledwo ten film dotknął Jutuba, już mi wyłączyli na nim monetyzację, także tym razem nie będzie na kebaba, ale przynajmniej nie ograniczyli wyświetleń, także zapraszam do oglądania kolejnego trailera po śląsku, tym razem z „Jokera” – napisał na swoim facebookowym profilu Niklaus Pieron. Zachęcił też osoby śledzące jego profil do podawania w komentarzach propozycji tytułów, do których powinien stworzyć kolejne śląskie wersje trailerów.

Zobaczcie „Jokera” po śląsku!

https://www.youtube.com/watch?v=G-DSwQBvYLk

- Muti mi godoła: Uśmiechej się a ciepej afy – radzi śląski Joker. - Podług niej mom w życiu cel – kontynuował bohater. Co powinien robić? Odpowiedź jest jedna: dawać szpas.

Podoba się Wam ta wersja zwiastuna?

fot. fb Niklaus Pieron

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Noc Teatrów w Bytomiu

Upiór w operze, czyli Noc Teatrów w Bytomiu

Die Wespe

Niemcy kręcą serial w klimatycznym bytomskim pubie

Ostafin strycharski

Bytomianie otrzymali Paszporty „Polityki”

Cbs esfa kielce

Bytomski foodtruck najlepszy w Polsce!

Byt muzeum

Noc Muzeów 2021, Bytom. Ta noc rozpoczyna się w...

Byt 3

Talent, sława i samotność. Callas w Bytomiu -...

Bytomski2 My Fair Lady FB1

My Fair Lady w Operze Śląskiej