W wybranych Biedronkach pojawiły się samoobsługowe kasy. Korzystacie z nich?

Kolejki do kas w Biedronce znikną? W sklepach tej sieci trwa montaż kas samoobsługowych, które mają usprawnić zakupy.

Byt kasy zamoobslugowe w biedronce na sandomierskiej

Biedronka wzorem innych marketów zdecydowała się na wprowadzenie kas samoobsługowych, które mają podnieść komfort zakupów. W Bytomiu pojawiły się już w kilku miejscach – między innymi w sklepie przy ul. Sandomierskiej.

Testowanie kas samoobsługowych sieć rozpoczęła już w ubiegłym roku. Początkowo wprowadzono je w Warszawie oraz Gdańsku. Jednakże z biegiem czasu sukcesywnie montowano je w kolejnych sklepach. Niedawno pojawiły się także w Bytomiu. Jak informują przedstawiciele Biedronki, to rozwiązanie ma poprawić efektywność sklepu i podnieść komfort robienia zakupów. Pozwala także na lepsze zarządzanie czasem personelu.

Kasy samoobsługowe, nowe chłodnie czy bardziej ekologiczne oświetlenie LED-owe to efekt wdrażania tzw. konceptu 2.0. Określenie to oznacza standard, jaki obowiązuje wszystkie nowe i wyremontowane sklepy sieci Biedronka. Od tej pory markety mają być bardziej ekologiczne.

Kolejne zmiany wprowadzane są w nowo otwieranych marketach jak np. na warszawskiej Białołęce. - Nowoczesną placówkę przy ul. Modlińskiej wyróżniają proekologiczne rozwiązania technologiczne – m.in. panele fotowoltaiczne, stacja ładowania pojazdów elektrycznych, czy komunikacja marketingowa w sklepie na ekranach LCD zamiast papieru. Będzie to również pierwsza Biedronka w Polsce, w której ruszy samoobsługowy kącik „Kawa i Ciacho”, oferujący szybkie zakupy kawy i dań lunchowych, oraz darmowe wi-fi dla klientów – czytamy w komunikacie biura prasowego sieci Biedronka.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

IMG 8019

Bytomianie zapłacą więcej za śmieci. Podwyżka jesienią

Pokojowa manifestacja na Rynku w Bytomiu

Bytomianie solidarni z Ukrainą [ZDJĘCIA]

Straż pożarna Bytom (zdjęcie ilustracyjne)

Nocny pożar w kamienicy w Bytomiu. 12 osób ewakuowano

Przedszkole 48 remont

Przedszkole już nie szpeci. Jest estetycznie i ciepło

Nowy arcybiskup archidiecezji katowickiej Adrian Galbas

Nowy arcybiskup diecezji katowickiej pochodzi z Bytomia!

Ulica Miarki, Bytom

Ulica Miarki. Nowa organizacja ruchu już na stałe

Gmach ŚUM w Bytomiu oficjalnie oddano do użytku

Remont gmachu ŚUM przy ul. Piekarskiej oficjalnie zakończony