Nowe Netto przy ul. Strzelców Bytomskich już działa

5 grudnia sieć handlowa Netto otworzyła swój kolejny sklep w Bytomiu. Znajduje się przy ul. Strzelców Bytomskich 228 w Bytomiu.

Byt Netto otwarcie 5 12 2019 1

Jak zapowiadają przedstawiciele marki, placówka będzie funkcjonowała zgodne z założeniami konceptu 3.0. W nowo otwieranych sklepach Netto olbrzymi nacisk kładzie się na duży wybór świeżych warzyw i owoców, obecność produktów bezglutenowych, bezlaktozowych i bezcukrowych, a także zdrowych artykułów z certyfikatem BIO. W sklepach tych znajdziemy też strefę z produktami TO GO, gdzie kupimy szybkie i świeże przekąski, sałatki oraz soki, a także wypiekane na miejscu pieczywo.

- Otwarcia kolejnych placówek to efekt rozbudowy sieci handlowej Netto, prowadzonej kon-sekwentnie zgodnie z konceptem 3.0 – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Jest to jednocześnie ukłon w stronę klientów i ich potrzeb, ale również odpowiedź na zmieniające się trendy rynkowe. Pragniemy, aby zakupy w naszych sklepach były przyjemnym doświadcze-niem, dlatego poza bogatą ofertą wysokiej jakości produktów w niskich cenach, oferujemy komfortową i estetyczną przestrzeń. Jesteśmy przekonani, że tego typu działania i troska o klientów, pozwolą nam na umocnienie naszej pozycji jednego z liderów na rynku handlu deta-licznego – dodaje.

Dla swoich klientów sieć przygotowała szereg atrakcji oraz promocyjną ofertę sprzedażową – zarówno w dniu otwarcia, jak i przez cały weekend.

Netto Polska to duńska sieć handlowa, która obecna jest na polskim rynku od 24. W naszym kraju ma ok. 380 sklepów i trzy magazyny dystrybucyjne. W sumie zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

fot. mat. pras.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Janusz Michałek KSSE Musimy porozmawiac o Bytomiu

„Architektura i mieszczańskość Bytomia to atut... biznesowy”

Bytom pomoc dla Ukrainy

Bytomianie pomagają Ukraińcom

Pojemnik na odpady Bytom

Ponad milion kary dla Bytomia za słabą segregację odpadów

Prof. Tomasz Pietrzykowski

„Bytomiu, patrz uważnie, co się stało w Nikiszowcu”

Remont EC Szombierki dofinansowany z Funduszu Sprawiedliwej Transformacji?

Remont EC Szombierki dofinansowany z funduszu UE?

Orszak Trzech Króli w Bytomiu

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Bytomia

Bytom nowe wiaty przystankowe

Nowe wiaty przystankowe w Bytomiu. Gdzie stanęły?