Nowe Netto przy ul. Strzelców Bytomskich już działa

5 grudnia sieć handlowa Netto otworzyła swój kolejny sklep w Bytomiu. Znajduje się przy ul. Strzelców Bytomskich 228 w Bytomiu.

Byt Netto otwarcie 5 12 2019 1

Jak zapowiadają przedstawiciele marki, placówka będzie funkcjonowała zgodne z założeniami konceptu 3.0. W nowo otwieranych sklepach Netto olbrzymi nacisk kładzie się na duży wybór świeżych warzyw i owoców, obecność produktów bezglutenowych, bezlaktozowych i bezcukrowych, a także zdrowych artykułów z certyfikatem BIO. W sklepach tych znajdziemy też strefę z produktami TO GO, gdzie kupimy szybkie i świeże przekąski, sałatki oraz soki, a także wypiekane na miejscu pieczywo.

- Otwarcia kolejnych placówek to efekt rozbudowy sieci handlowej Netto, prowadzonej kon-sekwentnie zgodnie z konceptem 3.0 – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Jest to jednocześnie ukłon w stronę klientów i ich potrzeb, ale również odpowiedź na zmieniające się trendy rynkowe. Pragniemy, aby zakupy w naszych sklepach były przyjemnym doświadcze-niem, dlatego poza bogatą ofertą wysokiej jakości produktów w niskich cenach, oferujemy komfortową i estetyczną przestrzeń. Jesteśmy przekonani, że tego typu działania i troska o klientów, pozwolą nam na umocnienie naszej pozycji jednego z liderów na rynku handlu deta-licznego – dodaje.

Dla swoich klientów sieć przygotowała szereg atrakcji oraz promocyjną ofertę sprzedażową – zarówno w dniu otwarcia, jak i przez cały weekend.

Netto Polska to duńska sieć handlowa, która obecna jest na polskim rynku od 24. W naszym kraju ma ok. 380 sklepów i trzy magazyny dystrybucyjne. W sumie zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

fot. mat. pras.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Karetka z Bytomia w Kijowie

Bytomska karetka jest już na froncie w Kijowie

Bytom Zderzenie tramwaju z samochodem osobowym

Zderzenie samochodu osobowego i tramwaju w Bytomiu

Koci Gościniec w Bytomiu

Bytomski Koci Gościniec w tarapatach

Henryk Mercik

"Są takie obiekty, którymi nie godzi się handlować"

EC Szombierki / Piotr Grochowski

Arche zamierza wyremontować EC Szombierki w trzy lata

Orszak Trzech Króli w Bytomiu

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Bytomia

MZDiM

Psychiczne i fizyczne znęcanie w bytomskim MZDiM?