Bytomsko Keta z Bibuliny powstanie w Lufcie

14 grudnia na bytomskim dworcu odbędzie się wspólne dekorowanie choinki. Jednak zanim to nastąpi, 7 grudnia w Lufcie będzie dołączyć do plecenia łańcucha, który później ozdobi świąteczne drzewko.

Byt strojenie choinki

Jak wyjaśniają organizatorzy wydarzenia – grupa Bytom jest piękny, każdy chętny może przynieść gotowy kawałek łańcucha, albo przyjść 7 grudnia, między godziną 15.00 a 18.00, do Luftu i pokusić się o samodzielne wykonanie ozdoby razem z innymi bytomianami. W ten sposób, z bibuły karbowanej, powstanie barwny łańcuch. Co istotne, paski, z których będzie tworzony powinny mieć szerokość 2,5 cm.

- Kawałki łańcucha zostaną połączone i zmierzone. 14 grudnia, razem z Ino Bytom, ozdobimy nim choinkę na bytomskim dworcu. Zachęcamy i zapraszamy wszystkich, osoby prywatne, instytucje, szkoły, przedszkola i przedsiębiorców, stowarzyszenia i grupy nieformalne działające w naszym mieście. Wszyscy, którzy zechcą się przyłączyć mogą zaznaczyć swoją część łańcucha karteczką wielkości wizytówki z logo bądź nazwą darczyńcy – zachęcają organizatorzy.

fot. UM w Bytomiu

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bytomski5 1 teatrrozbark legendy plakat

Pierwsza produkcja Teatru Rozbark

Bytomski5 led1d

Polskie plakaty filmowe – wystawa ze zbiorów...

Bytomski4 verdiwagnertrawiata

Dwa wieczory z Operą Śląską

Bytomski4 hartgru

HartOFFanie Teatrem w grudniu

Bytomski4 524a6fbd335ef1 26187211

Finał festiwalu „Gorczycki antico e moderno”

Bytomski2 opera2013 14

Opera Śląska w nowym sezonie

Bytomski2 stt1

Cały Bytom będzie tańczyć od 30 czerwca do 7 lipca