Odwiedzili ponad 50 krajów, a teraz o swojej podróżniczej pasji opowiedzą bytomianom

Wędrowne Motyle zawitają do Bytomia. Spotkanie ze znanymi podróżnikami odbędzie się we wtorek, 10 grudnia, o godz. 18.00 w Biurze Promocji Bytomia.

Anna i Marcin Nowakowie to bytomianie, którzy uwielbiają podróżować, a ich pasja latami ewoluowała aż przerodziła się w zawód. Podczas spotkania autorskiego „Podróżuj Lepiej” opowiedzą o swoich zainteresowaniach i zdradzą sekret efektywnego i niekoniecznie drogiego zwiedzania najpiękniejszych zakątków kuli ziemskiej. - Z okazji listopadowej premiery naszej pierwszej książki rozpoczynamy cykl spotkań w Polsce z naszymi czytelnikami, widzami, sympatykami i innymi osobami zainteresowanymi podróżami. Nie mogło zabraknąć naszego miejsca zamieszkania, więc jako bytomianie z dumą zapraszamy na spotkanie w naszym mieście – mówią autorzy publikacji „Podróżuj Lepiej”.

To jednak nie wszystko, ponieważ na godz. 18.50 zaplanowano emisję filmu „Kiedy John Poznał Jane”, opowiadającego o literackiej podróży śladem JRR Tolkiena i Jane Austen po Anglii. Z kolei po filmie odbędzie się afterparty z czytelnikami i innymi blogerami. - Spotykamy się w kawiarni W Lufcie również przy Rynku – precyzują podróżnicy.

Warto dodać, że przed spotkaniem i w jego trakcie będzie można nabyć książkę „Podróżuj Lepiej” z podpisem lub dedykacją.

Anna i Marcin Nowakowie są autorami książki „Podróżuj Lepiej”, a od 9 lat prowadzą popularnego podróżniczego bloga gdziewyjechac.pl i kanał „Wędrowne Motyle”. Są także laureatami lub finalistami wielu podróżniczych nagród i wyróżnień, jak Blog Roku czy Traveller 2018. Po odwiedzeniu ponad 50 krajów i 50 metropolii i większości wymarzonych cudów świata, zdecydowali skupiać się na podróżowaniu świadomym i tematycznym. Ruszają nieszablonowymi śladami. Rzek, przypraw architektury, książek, pisarzy, filmów a nawet obrazów.

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Byt naukowa spizarnia03

Zelter urósł i robi warsztaty

Byt majcherczyk nagroda opera

Trzy nagrody dla artystów Opery Śląskiej

Byt witamy w nanoswiecie mgb

Bytom wita w nanoświecie

Byt kino bytom rynek

Kaj się bawić? 04.08 - 06.08

Byt zlot superbohaterow 2015 51

Bytom wydaje na kulturę najmniej w Polsce!

Byt fest sztuki wysokiej 2015

Kaj się bawić? 23.09 - 25.09

Byt agora dzien dziecka

Kaj się bawić? 04.06 - 09.06