Spółdzielnia buduje parking. Miejsca postojowe będą płatne

W Bytomiu-Szombierkach trwa budowa nowego parkingu, a Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa organizuje zapisy osób zainteresowanych wykupieniem abonamentu na parkowanie.

Byt parking przy grota roweckiego3

Wspomniany parking powstaje przy ul. Grota Roweckiego w Szombierkach. Już teraz wygląda imponująco. W okolicy znajduje się wiele wieżowców i bloków, a miejsc parkingowych jest jak na lekarstwo. Teraz się to zmieni. Wstępne zapisy mieszkańców Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz wszystkich zainteresowanych płatnymi miejscami postojowymi trwają od 2 grudnia.

Jak opisano w komunikacie opublikowanym na stronie BSM, planowany miesięczny koszt abonamentu dla mieszkańców BSM wynosi 70 zł za 1 miejsce postojowe (w przypadku wykupienia rocznego abonamentu kwota ta wynosi 60 zł za miesiąc, czyli 720 zł za rok. Z kolei miesięczny koszt abonamentu dla osób, które nie są mieszkańcami BSM to 120 zł za 1 miejsce.

Zapisy prowadzone są w siedzibie ADM-1przy ul. Orzegowskiej 40 oraz drogą elektroniczną (celem rezerwacji miejsca parkingowego należy przesłać na adres” adm1@bsm.bytom.pl swoje dane - imię, nazwisko, adres, nr telefonu). - O przyznaniu miejsca parkingowego decyduje kolejność zgłoszeń. Informujemy, że zgłoszenia Mieszkańców BSM traktuje się priorytetowo – podaje BSM.

Zobaczcie zdjęcia!

{gallery}galerie-news/2019/12/parking{/gallery}

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon